Wypadek w Łososinie Dolnej. Zderzenie dwóch dostawczaków, ciężarówka uderzyła w przepust

2020-07-17 6:00 Adrian Teliszewski

Trzy samochody uczestniczyły w wypadku, do którego doszło w Łososinie Dolnej. Najpierw zderzyły się dwa auta dostawcze, a następnie ciężarówka próbując je ominąć zjechała na pobocze i uderzyła w betonowy przepust. Wszystkie osoby biorące udział w kraksie były w stanie o własnych siłach opuścić uszkodzone pojazdy. Dwóm z nich pierwszej pomocy udzielił lekarz przejeżdżający przez miejsce zdarzenia.

Do wypadku doszło w czwartek, 17 lipca około godz. 14.00 w Łososinie Dolnej. Najpierw zderzyły się dwa samochody dostawcze, a następnie ciężarówka chcąc je ominąć zjechała na pobocze i uderzyła w betonowy przepust. Dwóm poszkodowanym osobom pierwszej pomocy udzielił lekarz przejeżdżający przez miejsce kraksy. W trakcie działań służb dolegliwości zdrowotne zgłosiła trzecia osoba, którą zajęli się medycy z pogotowia ratunkowego.

Bezpośrednio po zdarzeniu ruch na drodze był zablokowany przez uszkodzone maszyny oraz pojazdy służb ratowniczych. Doszło również do wycieku płynów eksploatacyjnych. Całkowite udrożnienie szosy zajęło ponad półtorej godziny.

Opowieść o ostatnim procesie czarownic w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: