Włocławek: Zwłoki 10-miesięcznej Dagmary w hotelu. Matka dziecka usłyszała zarzuty! [ZDJĘCIA]

2020-10-04 11:45

Malutka Dagmara potrzebowała opieki i czułości. Barbara O. po awanturze z ojcem swojej córeczki, zamiast zajmować się dziewczynką, topiła smutki w kieliszku. O schorowanym niemowlęciu zapomniała na śmierć. Zwłoki dziecka policjanci znaleźli w hotelowym pokoju. Nieodpowiedzialna matka trafiła natomiast do policyjnej celi. Teraz przedstawiono jej prokuratorskie zarzuty.

- Matce 10 miesięcznej dziewczynki zostały postawione zarzuty z artykułu 160. Kodeksu karnego - mówi st. sierż. Tomasz Tomaszewski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. - Wobec podejrzanej zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

To była dzika awantura. Barbara O. (41 l.) podejrzewała, że jej partner Piotr W. (36 l.), ją zdradza. Na koniec kłótni kobieta wzięła ich 10-miesięczną córeczkę na ręce i trzasnęła drzwiami. Uciekła do hotelu. Tam smutki topiła w kieliszku. Ostatni raz żyjąca jeszcze dziewczynka była widziana w niedzielę (27 września). W miniony czwartek policja w hotelowym pokoju znalazła martwą Dagmarę. Obok łóżka leżała pijana w sztok jej matka.

Barbara O. i Piotr W. zostali zatrzymani przez policję.

Dagmara urodziła się pod koniec listopada 2019 roku. Jej rodzice nie wzięli ślubu. Na zdjęciach zamieszczanych na portalu społecznościowym wyglądają jak przeciętna polska rodzina. Teraz przyjdzie im pochować maleństwo w malutkiej trumience.

Prokuratura w sprawie śmierci dziewczynki wszczęła śledztwo. Kobiecie został postawiony zarzut narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kodeks karny przewiduje za to do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdrajcy Polski, kolaboranci. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE