25-latek dopadł go na terenie firmy w Inowrocławiu i chciał zabić! Krwawy finał konfliktu

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe 25-latek dopadł go na terenie firmy w Inowrocławiu i chciał zabić! Krwawy finał konfliktu

Usiłowanie zabójstwa

25-latek dopadł go na terenie firmy w Inowrocławiu i chciał zabić! Krwawy finał konfliktu

2022-09-22 14:32

Horror na terenie jednej z firm w województwie kujawsko-pomorskim. Miejscowi kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca Inowrocławia, który odpowie za to, że usiłował zabić człowieka. - Poszkodowany został ugodzony nożem w brzuch i okaleczony w twarz - wyjaśnia asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP Inowrocław.

Policjantka z Inowrocławia informuje nas, że cała sprawa rozpoczęła się w poniedziałek (19.09.2022 r.), kiedy dyżurny miejscowej komendy został powiadomiony przez WCPR o ugodzeniu mężczyzny nożem na ulicy Poznańskiej przez dwóch nieznanych sprawców. Poszkodowany z raną brzucha trafił do szpitala, gdzie ratowano jego życie. Kryminalni ustalili, że konflikt między mężczyznami doprowadził do krwawego finału. - Do idącego ulicą Poznańską 36-latka podbiegł, jak się potem okazało, znany mu mężczyzna. Przechodzień ratował się ucieczką i wbiegł na teren jednej z pobliskich firm. Tam został ugodzony nożem w brzuch i okaleczony w twarz - podaje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP Inowrocław.

Czytaj też: Marek N. przez kilka miesięcy planował atak terrorystyczny na szkołę. Powstrzymał go woźny

- Policyjne działania skutkowały namierzeniem i zatrzymaniem podejrzewanego o przestępstwo 25-letniego mieszkańca Inowrocławia. We wtorek (20.09) wpadł w ich ręce w swoim mieszkaniu na terenie miasta. Kryminalni odnaleźli również nóż, którym miał być okaleczony mężczyzna - czytamy w komunikacie oficer prasowej KPP Inowrocław.

Inowrocław: Usiłowanie zabójstwa na terenie miasta. Sprawcy grozi dożywocie

W środę (21.09.2022) na podstawie zebranych dowodów, doprowadzony do prokuratury 25-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Policjanci wraz z oskarżycielem wnioskowali do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. - Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności - podsumowuje asp. szt. Drobniecka.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy należy przywrócić stosowanie kary śmierci?
Lublin: Atak nożownika w centrum miasta. Dźgał bez opamiętania!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE