35-latek utopił się w jeziorze Białym! Dramat pod Włocławkiem

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe 35-latek utopił się w jeziorze Białym! Dramat pod Włocławkiem

35-latek utopił się w jeziorze Białym! Dramat pod Włocławkiem

2022-06-27 20:54

Tragiczne wydarzenia w jeziorze Białym w powiecie włocławskim (woj. kujawsko-pomorskie). Z wody wyciągnięto 35-latka. Niestety nie udało się uratować jego życia. To już kolejna osoba, która utopiła się w polskich jeziorach w ostatnim czasie.

Do zdarzenia w jeziorze Białym w powiecie włocławskim doszło w poniedziałek (27 czerwca). Osoba zawiadamiająca o zdarzeniu poinformowała strażaków, że z dzikiej plaży mężczyzna wszedł do jeziora popływać i później nie wypłynął na powierzchnię. Na miejsce skierowano dwa zastępy OSP z łodziami i dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Włocławka z grupą ratowników płetwonurków.

CZYTAJ: Śmierć na kąpielisku pod Gostyninem! 36-latek miał się tylko ochłodzić

Płetwonurkowie spenetrowali jezioro i odnaleźli mężczyznę. Po wydobyciu go z wody, strażacy przeprowadzili resuscytację, ale bez powodzenia. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon 35-latka.

Sonda
Lubisz wypoczywać nad wodą?
Małe dziecko utopiło się w jeziorze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE