Akcja policji w Czernikowie koło Torunia. 33-latkowi grozi 10 lat więzienia

2020-06-06 13:48 KM
Diler z Czernikowa koło Torunia zakuty w kajdanki
Autor: CC Pixabay.com Akcja policji w Czernikowie koło Torunia. 33-latkowi grozi 10 lat więzienia / Zdjęcie poglądowe

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach koło Torunia doprowadzili do sądu 33-latka, który posiadał znaczną narkotyków i handlował nimi. Mężczyzna został aresztowany na najbliższe 3 miesiące. - Teraz za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do 10 lat więzienia - przekazuje nam mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

W miniony czwartek (04 czerwca) policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach doprowadzili do sądu 33-latka podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych i dzielnicowych, którzy we wtorek (02.06) weszli do jednego z domów w Czernikowie. Tam odnaleźli ponad 230 gramów amfetaminy, blisko 80 tabletek ecstasy oraz akcesoria do konfekcjonowania narkotyków - w tym między innymi wagi elektroniczne i puste woreczki strunowe.

- 33-latek trafił prosto do policyjnej celi. Usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych, przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu oraz handel narkotykami - informuje nas mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Sąd przychylił się do wniosku organów ścigania i aresztował go na najbliższe 3 miesiące. - Teraz „amatorowi” zakazanych substancji może grozić do 10 lat więzienia - podsumowuje w komunikacie mł. asp. Chrostowski.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Super Raport 5 VI (goście: Bortniczuk, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.