Amator narkotyków z Torunia zatrzymany! Zaczęło się niewinnie

2021-11-25 11:53
Policjanci z Torunia weszli do mieszkania 24-latka. Było tam mnóstwo narkotyków
Autor: KMP w Toruniu Policjanci z Torunia weszli do mieszkania 24-latka. Było tam mnóstwo narkotyków

Toruń. W ręce policji wpadł 24-letni mężczyzna, który brał udział w obrocie znaczną ilością narkotyków. Zaczęło się od... cofniętego uprawnienia do kierowania pojazdami. Przeszukanie mieszkania torunianina okazało się strzałem w dziesiątkę policjantów. Zatrzymanemu grozi nawet 12 lat więzienia.

Toruń. Weszli do mieszkania 24-latka. W środku było mnóstwo narkotyków

Policjanci z Torunia pochwalili się udaną akcją. W minioną niedzielę (21.11.2021 r.) mundurowi z komisariatu na toruńskim Rubinkowie podczas patrolowania okolic ulicy Przelot zauważyli osobowego mercedesa. Autem podróżował młody mężczyzna. - Funkcjonariusze postanowili zatrzymać samochód do kontroli. Podczas dokładnego sprawdzenia okazało się, że 24-letni kierowca ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. Okazało się, że to zaledwie początek większej sprawy. Test na zawartość narkotyków wykazał, że mężczyzna jest pod wpływem marihuany i amfetaminy. 

Czytaj też: 33-latek z Torunia zrobił to w sklepie. Usłyszał 12 zarzutów

- Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Podczas przeszukania jego mieszkania kryminalni odnaleźli blisko 890 gramów amfetaminy i ponad 270 gramów marihuany oraz kradziony rower. 24-latek już usłyszał zarzut za udział w obrocie znaczną ilością środków narkotycznych, kierowanie pojazdem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień, kierowanie autem pod wpływem narkotyków oraz paserstwo - informuje nas asp. Wojciech Chrostowski.

24 listopada toruński sąd zdecydował o areszcie dla zatrzymanego. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia. Nasza redakcja po raz kolejny apeluje do wszystkich czytelników. Pod żadnym pozorem nie wsiadajcie za kierownicę pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Narażacie w ten sposób nie tylko siebie, ale przede wszystkim innych uczestników ruchu drogowego.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków powinny być wyższe?
Narkotykowa szajka rozbita. Ogromna akcja CBŚP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE