Apator ma poważny problem? Bajerski o kontuzji Przedpełskiego

2021-07-30 9:13
Paweł Przedpełski w barwach eWinner Apatora Toruń
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Apator ma poważny problem? Przedpełski miał wypadek w Szwecji

Trener eWinner Apatora Toruń Tomasz Bajerski skomentował dla nas sytuację Pawła Przedpełskiego. Wychowanek toruńskiego klubu zaliczył upadek podczas meczu szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Czy Anioły będą osłabione w samej końcówce sezonu? Najnowsze doniesienia na se.pl/torun.

Apator ma poważny problem? Bajerski o kontuzji Przedpełskiego

Po upadku Przedpełskiego, który miał miejsce w dwunastym biegu czwartkowego spotkania pomiędzy Indianerną Kumlą a Vastervik Speedway kibice eWinner Apatora Toruń wstrzymali oddech. Wychowanek Aniołów notuje kapitalny sezon. Jego powrót na Motoarenę zbiegł się z wystrzałem formy. Fani regularnie oklaskiwali swojego ulubieńca po udanych biegach. Teraz ściskają kciuki za powrót do zdrowia. Zawodnik został odwieziony do szpitala na badania. Wstępne doniesienia mówiły nawet o złamaniu ręki.

Czytaj też: Tokio 2020. Katarzyna Zillmann z Torunia z medalem! Poleciały łzy

- Na ten moment nic nie wiemy. Być może więcej informacji pojawi się po godzinie 14:00 - powiedział ze strachem w głosie trener Tomasz Bajerski, pytany o sprawę przez dziennikarza naszego portalu.

Przed Apatorem jeszcze dwa ligowe mecze. Wyjazd do Częstochowy na starcie z Eltrox Włókniarzem i domowa konfrontacja z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Paweł Przedpełski powinien jeszcze zaliczyć co najmniej jeden bardzo ważny turniej. Wychowanek toruńskiego klubu ma zapewniony udział w Grand Prix Challenge w Żarnovicy. Zmagania zaplanowano na 21 sierpnia. Trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Zawody strażaków The FireFit Champoinships na Rynku Nowomiejskim w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE