Awantura w autobusie MZK w Toruniu! Sprawcy zaatakowali kierowcę

i

Autor: Straż Miejska w Toruniu / Zdjęcie poglądowe Awantura w autobusie MZK w Toruniu! Sprawcy zaatakowali kierowcę

Alarm!

Awantura w autobusie MZK w Toruniu! Młodzi mężczyźni zaatakowali kierowcę

2022-11-08 6:25

Toruń: Niepokojące sceny w jednym z autobusów komunikacji miejskiej miały miejsce w miniony piątek (4 listopada 2022 r.). Około godziny 19:00 świadkowie zaalarmowali strażników miejskich o awanturze z udziałem dwóch mężczyzn i kierowcy. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch 25-latków.

Z relacji toruńskich strażników wynika, że awantura miała miejsce w autobusie linii nr 26. Pojazd znajdował się wówczas przy ulicy Łyskowskiego. - Ze zgłoszenia wynikało, że dwaj pasażerowie awanturują się z kierowcą autobusu i są wobec niego agresywni. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol - wyjaśnił Jarosław Paralusz, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Toruniu.

Toruń: Awantura w autobusie MZK. Sprawcy zatrzymani

Sprawcy zorientowali się, że świadkowie wezwali strażników miejskich i próbowali ucieczki w stronę pobliskich krzaków. - Dzięki pomocy przechodniów wskazujących kierunek, w którym pobiegli sprawcy szybko zostali namierzeni przez strażników. Teraz sprawą zatrzymanych 25-latków zajmują się policjanci - podsumował Jarosław Paralusz.

Na uwagę zasługuje właściwa postawa pasażerów autobusu, którzy nie byli obojętni na niepokojące zdarzenie i natychmiast powiadomili odpowiednie służby. W ten sposób być może udało się "ugasić pożar", nim doszło do poważniejszych starć.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy masz zaufanie do toruńskiej Straży Miejskiej?
Podała się pracownicę przychodni i okradła seniorkę. Szuka jej policja z Torunia