Izba wytrzeźwień

i

Autor: Cezary Pecold/Super Express Izba wytrzeźwień

Lepiej tam nie trafić

Bardzo kosztowny kac w Toruniu. Izba wytrzeźwień droższa od luksusowego hotelu

2022-10-17 9:05

Toruń: Podwyżki cen notujemy w wielu instytucjach. Jedną z nich jest ta, do której nikt nie powinien trafić. Chodzi o izbę wytrzeźwień przy ul. Kasztanowej, w której będzie drożej niż w luksusowych hotelach. Nowe stawki powinny skutecznie odstraszać.

Toruń: Izba wytrzeźwień podnosi ceny. Drożej niż w luksusowym hotelu

Jako pierwszy informację o nowych stawkach w toruńskiej izbie wytrzeźwień podał lokalny portal "Oto Toruń". Już wcześniej "lokal" przy ulicy Kasztanowej nie był najtańszy, ale od 1 stycznia 2023 roku ceny będą robić jeszcze większe wrażenie. Podwyżki są rzecz jasna związane z wzrostem kosztów za prąd, ogrzewanie i tak dalej. 

A konkrety? Do tej pory trzeźwienie w izbie kosztowało delikwenta 290 zł. Od stycznia będzie to o 50 zł więcej. - Pieniądze do kasy izby należy wpłacić w ciągu 14 dni. Koszt można sobie rozłożyć nawet na 12 rat - czytamy w serwisie "Oto Toruń".

Ceny robią wrażenie tym bardziej, gdy się je porówna z tymi, które obowiązują w najbardziej luksusowych hotelach w Toruniu. Taniej kosztuje m.in. wynajęcie pokoju w Filmarze, Hotelu 1231 i Gotyku. Jak to podsumować Jedno jest pewne - nie powinniśmy się doprowadzać do stanu, który przyniesie nam wizytę w izbie. Teraz amatorzy napojów wyskokowych powinni też mieć z tyłu głowy ogromne koszty takiego pobytu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy Ty lub ktoś w Twojej rodzinie zmagał się z alkoholizmem?
Samochód stanął w płomieniach na obwodnicy Torunia!