Brodnica: Szokujące zachowanie młodej matki. Naraziła własne dzieci

2021-09-17 13:51

Szokujące zachowanie kobiety z okolic Brodnicy. Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 37-latce zatrzymanej piątkowego ranka (17.09.2021) przez brodnickich policjantów. Matka wiozła dzieci do szkoły mając ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkance powiatu uprawnienia do kierowania pojazdami.

Brodnica: Szokujące zachowanie młodej matki. Naraziła własne dzieci!

W piątek (17.09.2021) w godzinach porannych, policjanci ruchu drogowego z Brodnicy zatrzymali przy ul. 18 Stycznia do kontroli drogowej osobowego fiata punto. W trakcie kontroli kierującej, mundurowi poddali 37-latkę badaniu alkotestem. - Okazało się, że kierująca pojazdem ma ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i przetransportowali do brodnickiej komendy - przekazuje nam asp. szt. Agnieszka Łukaszewska z KPP w Brodnicy. Jak się okazuje - to nie koniec fatalnych informacji, związanych z zachowaniem młodej kobiety.

Czytaj też: Atakują samotne i zakochane osoby. Potem robią im coś potwornego

- W pojeździe znajdowały się jej dzieci w wieku 11 i 14 lat, które zostały przekazane pod opiekę innej krewnej. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 37-latka odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy - wyjaśnia asp. szt. Agnieszka Łukaszewska z KPP w Brodnicy.

Nasza redakcja apeluje do wszystkich czytelników - pod żadnym pozorem nie wsiadajcie za kierownicę pod wpływem alkoholu. Narażacie w ten sposób nie tylko siebie, ale przede wszystkim uczestników ruchu drogowego i ewentualnie swoich pasażerów.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Policyjny pościg za pijanym kierowcą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE