Brodnica: Wymierzyli cios w nielegalne gry hazardowe. Trwa postępowanie

2020-02-13 13:42 EITOR
Brodnica: Cios w nielegalne gry hazardowe. Trwa postępowanie
Autor: KPP w Brodnicy Brodnica: Cios w nielegalne gry hazardowe. Trwa postępowanie

Policjanci z Brodnicy we współpracy z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Torunia, zabezpieczyli 4 stanowiska komputerowe do nielegalnych gier hazardowych. - Sprzęt do nielegalnych gier ujawniony został w jednym z lokali znajdującym się w na brodnickim osiedlu - informuje asp. szt. Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy KPP w Brodnicy.

Policjanci z Brodnicy, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, przeprowadzili działania na terenie powiatu brodnickiego, mające na celu ujawnienie nielegalnych gier hazardowych. W miniony poniedziałek (10 lutego), funkcjonariusze weszli do jednego z lokali znajdującego się na jednym z brodnickich osiedli.

- Tam funkcjonariusze zabezpieczyli 4 stanowiska komputerowe do nielegalnych gier hazardowych . Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Przestępstwo posiadania nielegalnych gier hazardowych zagrożone jest karą grzywny, pozbawienia wolności do lat 3 albo obu tym karom łącznie - informuje asp. szt. Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy KPP w Brodnicy.

Na ten moment nie ma informacji o zatrzymanych w tej sprawie. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.