Brutalny gwałt na 31-latce. Przetrzymywana w pustostanie i torturowana. Piekło przy PKP w Chełmży

2020-09-15 19:52 Michał Górecki
Toruń: Brutalny gwałt na 31-latce. Adrian K. stanął przed sądem
Autor: wikipedia.org/zdjęcie poglądowe Toruń: Brutalny gwałt na 31-latce. Adrian K. stanął przed sądem

Związana 31-latka miała być więziona w pustostanie niedaleko dworca PKP w Chełmży (powiat toruński), torturowana i gwałcona przez byłego partnera. W Sądzie Okręgowym we wtorek 15 września ruszył proces 33-letniego Adriana K. Konsekwentnie nie przyznaje się do winy.

Brutalny gwałt w Chełmży. Adrian K. stanął przed sądem

Według prokuratury, Adrian K. uwięził, przetrzymywał, gwałcił, przypalał papierosami i próbował zamordować śrubokrętem 31-letnią kobietę. Piekło miało trwać ponad dobę, podczas której kobieta doznała licznych obrażeń. Szczególnym okrucieństwem oprawca miał się wykazać podczas doprowadzenia do obcowania płciowego. Cała sprawa wypłynęła w czerwcu 2019 r., a we wtorek 15 września 2020 r. oskarżony stanął przed Sądem Rejonowym w Toruniu.

24-godzinny horror pod dworcem w Chełmży

31-letnia kobieta w wyniku 24-godzinnego piekła doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu. Dzień po uwięzieniu, kobiecie udało się uciec z pustostanu. Trafiła wtedy do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy.

Według ustaleń portalu ototorun.pl, mężczyzna przed sądem konsekwentnie nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Adrian K. miał zeznawać, że był z kobietą w związku partnerskim, a obrażenia, z którymi trafiła do szpitala w czerwcu 2019 r. wynikały m.in. z wcześniejszego upadku.

We wtorek 15 września Adrian K. - recydywista - trafił do aresztu, na razie na 3 miesiące.

Według rzecznika Prokuratury Okręgowej w Toruniu Andrzeja Kukawskiego, którego cytuje ExpressBydgoski, zarzuty dotyczą m.in. usiłowania zabójstwa z zamiarem bezpośrednim. Mężczyźnie grozi nawet dożywocie.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Mikołaj Jędruszczak z "Love Island. Wyspa miłości"o szczerze swoim pierwszym razie w "kryjówce" I #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.