Chłodny poranek, a potem temperatury ostro w górę [Pogoda Toruń 25.07.2022]

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Chłodny poranek, a potem temperatury ostro w górę [Pogoda Toruń 25.07.2022]

Gorący klimat w Toruniu

Chłodny poranek, a potem temperatury ostro w górę [Pogoda Toruń 25.07.2022]

2022-07-25 7:08

Pogoda Toruń 25.07.2022. Prognoza pogody na poniedziałek, przygotowana przez eksperta Rafała Maszewskiego z serwisu pogodawtoruniu.pl jest w przeważającej części optymistyczna. Słońce będzie przeważać na niebie, ale warunki biometeorologiczne ponownie będą niekorzystne.

Pogoda Toruń 25.07.2022. Prognoza na poniedziałek

Prognoza pogody na poniedziałek (25.07.2022 r.) wygląda optymistycznie, przynajmniej jeśli chodzi o Toruń i województwo kujawsko-pomorskiego. Słońce będzie miało przewagę na niebie, choć okresami pojawią się pierzaste chmury. - Przez cały dzień będzie sucho. Temperatura będzie znacznie wyższa od tej z niedzieli i wzrośnie po południu do 29-30 stopni. Będzie gorąco, ale poranek będzie chłodny - przekazuje Rafał Maszewski, autor i właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl.

Czytaj też: Tak wyglądało Święto Policji w samym sercu Torunia [Zdjęcia, Wideo]

- Południowy wiatr powieje z umiarkowaną prędkością, tylko początkowo będzie słaby. Ciśnienie atmosferyczne będzie dość szybko spadać, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne - dodaje Rafał Maszewski w prognozie na poniedziałek.

Długoterminowa prognoza pogody dla Torunia. Przed nami przyjemny tydzień

Po raczej przyjemnym pogodowo poniedziałku, we wtorek mieszkańców Torunia czekają przelotne deszcze, które mogą się pojawić pod koniec nocy i sporadycznie w ciągu dnia. W środku tygodnia przewaga słońca, a temperatury maksymalne w okolicach 22-24 stopni Celsjusza. Bliżej weekendu nawet 27°C. Ciśnienie wzrośnie do 1008-1011 hPa. Wiatr zazwyczaj słaby lub umiarkowany. Prognozę będziemy codziennie aktualizować w naszym lokalnym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy na toruńskich ulicach jest bezpiecznie?
Szaleniec wjechał do ogródka. Rodzinę przed śmiercią uratowała pogoda.