Sklep sieci Biedronka

i

Autor: materiały prasowe sieci Biedronka

Czy Biedronka jest otwarta w Boże Ciało? Sprawdź, kiedy zrobisz zakupy

2020-06-10 15:16

Często zdarza nam się robić zakupy na ostatnią chwilę, więc wielu zadaje sobie to pytanie - czy Biedronka jest otwarta w Boże Ciało? Przypominamy - w tym roku wypada ono 11 czerwca. Sieć sklepów Biedronka przekazała komunikat, w którym rozwiewa wszelkie wątpliwości. Czy 11 czerwca zrobimy zakupy w Biedronce i w innych dużych sklepach? Sprawdzamy na naszym portalu, kiedy w okolicach Bożego Ciała możecie swobodnie zaopatrzyć się w niezbędne produkty.

Spis treści

  1. Boże Ciało - co to za święto?
  2. Czy Biedronka jest otwarta w Boże Ciało? Mamy komunikat sieci
  3. Gdzie zrobimy zakupy w Boże Ciało? Które sklepy będą otwarte?

Wielu z nas zna to bardzo dobrze - robienie zakupów na ostatnią chwilę. Nierzadko zdarza się tak, że nawet przy okazji świąt zapomnimy o podstawowych produktach. Zatem warto zadać pytanie - czy Biedronka jest otwarta w Boże Ciało? Kiedy zrobimy zakupy? Sprawdzamy dla was szczegóły święta, które w tym roku wypada 11 czerwca. Komunikat sieci Biedronka jest jednoznaczny. Wygląda na to, że klienci mogą liczyć na komfortowe warunki.

Boże Ciało - co to za święto?

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - tzw. Boże Ciało to uroczystość liturgiczna w Kościele katolickim dla uczczenia Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, obchodzona jest w czwartek po oktawie Zesłania Ducha Świętego. W 2020 roku Boże Ciało wypada 11 czerwca.

Czy Biedronka jest otwarta w Boże Ciało? Mamy komunikat sieci

To pytanie zada sobie 11 czerwca niejeden Polak - czy Biedronka jest otwarta w Boże Ciało? Ten czwartek jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Oznacza to, że zamknięte będą duże sieci sklepów w tym m.in. Biedronka, co utrudni zrobienie zakupów. 

- Długi czerwcowy weekend to dobra okazja, aby odpocząć. Nowa oferta produktów Biedronki ułatwi aranżację przyjaznej przestrzeni w ogrodzie a basenowe gadżety zapewnią rozrywkę najmłodszym już teraz a także w zbliżające się wakacje - mówi Piotr Konopko, dyrektor handlowy sieci Biedronka.

Kiedy zatem zrobimy zakupy w Biedronce? Aby zakupy w długi czerwcowy weekend były wygodne, w środę 10 czerwca 2000 placówek sieci będzie funkcjonować od godz. 5 lub 6 do 23:30. Dodatkowo 135 sklepów pozostanie otwartych całą dobę od wtorkowego poranka do godz. 23:30 w środę. W piątek i sobotę placówki sieci Biedronka będą działać jak w zwykłe dni robocze.

Gdzie zrobimy zakupy w Boże Ciało? Które sklepy będą otwarte?

Ponieważ 11 czerwca jest dniem ustawowo wolnym od pracy, dobrą opcją na zakupy w Boże Ciało będą stacje benzynowe lub małe osiedlowe sklepy, gdzie za ladą stanie właściciel. Otwarte będą również m.in. niektóre sklepy sieci "Żabka". Pamiętajmy przy tym, że w takich miejscach możemy napotkać na spore kolejki.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Stolice państw. Masz 50% szans! Zdobędziesz komplet punktów?

Pytanie 1 z 20
Stolica Włoch to:
Express Biedrzyckiej - Gość: Jadwiga Emilewicz: Chciałabym przeprosić Barbarę Nowacką