Porażające!

Dawid poderżnął mamie gardło. Zabójca Ewy zginął w czasie policyjnej obławy! Kulisy krwawej zbrodni przerażają

2023-02-02 5:00

Dawid K., (+32 l.) miał zabić swoją matkę Ewę (+55 l.). Horror rozegrał się w domu pod Aleksandrowem Kujawskim. Po tym wszystkim sprawca wsiadł do samochodu rodziców. Policjanci namierzyli go w Poznaniu. Dawid K. tak uciekał przez policjantami, że spowodował wypadek. Zginął na miejscu. Szczegóły tragedii opisujemy na portalu se.pl.

Dawid K. pracował jako kierowca tira. Dwa razy w ciągu ostatnich pięciu lat przebywał w szpitalach psychiatrycznych w Toruniu i Poznaniu. W zeszłym roku dwa razy policjanci interweniowali w jego domu w związku z jego stanem psychicznym. We wtorek, (31.01.2023 r.) około godziny 15:50, do dyżurnego aleksandrowskiej policji wpłynęło zgłoszenie o ujawnieniu ciała 55-letniej kobiety. Na policję zadzwonił mąż zamordowanej kobiety.

Poznań. Zamordował matkę i zginął w czasie policyjnej obławy.

- Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Ze wstępnych oględzin wynikało, że do śmierci kobiety przyczyniła się inna osoba. Policjanci z Aleksandrowa wytypowali podejrzewanego mężczyznę. Wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że przebywa na terenie Poznania - powiedziała st. asp. Marta Białkowska-Błachowicz, oficer prasowa KPP w Aleksandrowie Kujawskim.

Co było dalej? Informacja o osobie i pojeździe, którym porusza się typowany mężczyzna została przekazana tamtejszym policjantom. Tam funkcjonariusze namierzyli mężczyznę poruszającego się ulicami Poznania. - Podejrzewany w trakcie ucieczki autem doprowadził do czołowego zderzenia z innym pojazdem, w wyniku którego poniósł śmierć na miejscu - podsumowała policjantka z Aleksandrowa Kujawskiego. Rodzinie i bliskim, przeżywającym tragedię składamy wyrazy współczucia. Pod tekstem zamieszczamy galerię ze zdjęciami, związanymi ze sprawą.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Zabójstwo prezydenta Gabriela Narutowicza. Grób zamachowca, Eligiusza Niewiadomskiego. Niezapomniani

Pobicia, gwałty, zastraszanie... W naszym bliskim otoczeniu ktoś może przeżywać PIEKŁO!

Jak reagować, żeby nie zaszkodzić? POSŁUCHAJ rozmowy z policyjnym ekspertem.

Listen on Spreaker.