Deszcz ze śniegiem i bardzo chłodno. Nieprzyjemny poniedziałek [Pogoda w Toruniu 24.01.2022]

2022-01-24 5:30
Deszcz ze śniegiem i bardzo chłodno. Nieprzyjemny poniedziałek [Pogoda w Toruniu 24.01.2022]
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose / Zdjęcie ilustracyjne Deszcz ze śniegiem i bardzo chłodno. Nieprzyjemny poniedziałek [Pogoda w Toruniu 24.01.2022]

Pogoda w Toruniu 24.01.2022. Prognoza pogody na poniedziałek nie wygląda zbyt dobrze. Przygotujcie się na opady deszczu, deszczu ze śniegiem i niskie temperatury. Warunki atmosferyczne negatywnie wpłyną na nasze samopoczucie. Najnowsza prognoza pogody na poniedziałek 24.01.2022 w tym materiale.

Pogoda w Toruniu 24.01.2022 zwiastuje nieciekawy początek tygodnia. Meteorolodzy spodziewają się problemów na drogach, spowodowanych m.in. opadami deszczu ze śniegiem. Ekspert i właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl Rafał Maszewski podaje, że w poniedziałek przydadzą się parasole. Może padać deszcz lub mżawka. Na ten dzień Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) przewiduje ostrzeżenia pierwszego stopnia przed opadami marznącymi. Mapę alertów będziemy śledzić na bieżąco. Co jeszcze czeka nas w najbliższych godzinach? - W ciągu dnia temperatura powietrza wzrośnie do +2 st. - bardzo chłodno. Południowo zachodni wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany - pisze Rafał Maszewski.

Czytaj też: Akcja policjantów z Torunia w... Olsztynie! Recydywiście grozi 15 lat więzienia

- Wysokie ciśnienie atmosferyczne będzie spadać. Warunki biometeorologiczne będą w łagodnym stopniu niekorzystne - dodaje autor i właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl.

Pogoda w Toruniu 24.01.2022. Najnowsza prognoza pogody

Od wtorku w Toruniu i okolicach odczujemy delikatne, ale jednak ocieplenie. Przez kolejne 3 dni na termometrach w ciągu dnia pojawią się 3-4 stopnie na plusie. Możliwe kolejne opady deszczu, deszczu ze śniegiem, mżawka i dość silny wiatr. Ciśnienie będzie regularnie spadać. Podobny stan rzeczy utrzyma się do końca bieżącego tygodnia.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy na toruńskich ulicach jest bezpiecznie?
Samochód stanął w płomieniach na obwodnicy Torunia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE