Tragiczny wypadek

Drogowa masakra na obwodnicy Inowrocławia. Kierowca nie żyje. Od tych zdjęć włos jeży się na głowie

2023-11-28 14:06

Wracamy do sprawy tragicznego w skutkach wypadku na obwodnicy Inowrocławia. Dramat rozegrał się wtorkowej nocy (28 listopada 2023, ok. godziny 3:00. Samochód ciężarowy najechał na tył samochodu osobowego. Nie żyje kierowca "osobówki". Policja ujawniła kolejne ustalenia

To był straszny wypadek na DK nr 15 w Kujawsko-Pomorskiem. Strażacy z KW PSP w Toruniu poinformowali, że jedna osoba zginęła po tym, jak samochód ciężarowy najechał na tył samochodu osobowego. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Inowrocławia, a nadzoruje je prokurator. Śmierć poniósł 74-letni kierowca osobówki. Śledztwo w tej sprawie ma ustalić, jak doszło do wypadku i kto się do niego przyczynił - poinformowała asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowa inowrocławskiej komendy.

Tragiczny wypadek na obwodnicy Inowrocławia. Policja prosi o pomoc świadków

- Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu pod numerem telefonu 47 7528 339 lub całodobowo z dyżurnym 47 7528 210 - apeluje policjantka z KPP w Inowrocławiu. Rodzinie i bliskim seniora składamy wyrazy współczucia. Raz jeszcze apelujemy o ostrożność na drogach - dotyczy to zarówno kierowców, jak i pieszych. Do tematu będziemy wracać.

Drogowy koszmar na obwodnicy Inowrocławia. Galeria ze zdjęciami - materiały policyjne oraz serwisu ino.online

................................................................................

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].