Korek samochodowy

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Uwaga!

Drogowy sajgon w Toruniu. Kolejne zmiany od 10 grudnia

2022-12-06 10:52

Toruń: - W związku z kolejnym etapem prac przy modernizacji torowiska tramwajowego od soboty 10 grudnia 2022 r. zmieni się organizacja ruchu drogowego w rejonie ul. Warneńczyka i Grudziądzkiej - przekazuje w komunikacie Sylwia Derengowska z MZK w Toruniu. To kolejne złe wieści dla kierowców, którzy już teraz mają wiele powodów do narzekania.

Przejechanie przez centrum Torunia to obecnie nie lada wyzwanie. Kierowcy narzekają na stanie w długich korkach i nic nie wskazuje na to, że w najbliższych tygodniach będzie inaczej. Mało tego, od 10 grudnia 2022 roku (sobota) trzeba się będzie zmierzyć z kolejnymi utrudnieniami. O szczegółach informuje nas Sylwia Derengowska z MZK w Toruniu. Tym razem chodzi o kolejny etap modernizacji torowiska.

Toruń: Kolejne utrudnienia dla kierowców. Zmiany od 10 grudnia

- Od godzin porannych zachodnia nitka ul. Warneńczyka oraz fragment ul. Grudziądzkiej (od ul. Jagiellońskiej do skrzyżowania z Warneńczyka) zostaną wyłączone z ruchu. Ruch w kierunku północnym od ronda Chrapka do ul. Bażyńskich będzie się odbywał po nowo wybudowanej, wschodniej części ul. Warneńczyka (od strony Polo Marketu). Na skrzyżowaniu ul. Warneńczyka z Bażyńskich ruch zostanie przekierowany (po fragmencie nowego ronda) na zachodnią nitkę ul. Grudziądzkiej (tę, po której ruch odbywa się obecnie, od strony hotelu Filmar) i dalej zgodnie z obowiązującą obecnie tymczasową organizacją ruchu - przekazuje w komunikacie Sylwia Derengowska, rzeczniczka prasowa MZK w Toruniu.

- Z kierunku Gdańska, na skrzyżowaniu ul. Grudziądzkiej z Warneńczyka, ruch zostanie przekierowany po fragmencie nowego ronda na nowo wybudowaną część ul. Warneńczyka. Dojazd do parkingów przy ul. Jagiellońskiej i wieżowców przy ul. Grudziądzkiej zostanie zachowany - dodaje Derengowska.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy przekonują cię propozycje Torunia ws. komunikacji miejskiej?
Szaleńcza ucieczka ulicami Torunia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE