Śmierć na drodze

Dwa koszmarne wypadki w ciągu zaledwie godziny! Ziścił się czarny scenariusz [ZDJĘCIA]

2023-03-15 11:00

Dwa bardzo groźne wypadki tego samego, w ciągu zaledwie godziny, a jeden z nich śmiertelny - taki potworny bilans wtorku (14 marca 2023 r.) na drogach powiatu inowrocławskiego przekazała nam oficer prasowa KPP w Inowrocławiu. Funkcjonariusze mają ważny apel do uczestników ruchu.

Brawura na drodze, brak koncentracji, a może warunki pogodowe? W tej chwili policjanci niczego nie przesądzają, ale bilans wtorku na drogach w Kujawsko-Pomorskiem jest szokujący nawet dla doświadczonych funkcjonariuszy. - Po godz. 15.00 na skrzyżowaniu ulic Powstańców Wielkopolskich i Ustronie w Janikowie zderzyły się dwa pojazdy: samochód marki Kia i motorower marki Yamasaki. Tym pierwszym kierował 63-letni mężczyzna, drugim 60-latek. Jadący motorowerem trafił z obrażeniami do szpitala - przekazuje asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Dwa wypadki w ciągu zaledwie godziny. Tragedia pod Inowrocławiem

Policjantka z Inowrocławia dodaje, że godzinę po wyżej opisywanym wypadku, w miejscowości Balczewo gmina Inowrocław pojazd marki VW, wypadł z drogi i dachował.

- Samochodem jechał 72-letni mężczyzna, który pomimo reanimacji zmarł. Policja apeluje, poruszajmy się po drogach zgodnie z przepisami, pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków na drodze - przekazuje asp. szt. Drobniecka. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Ku przestrodze, pod tekstem prezentujemy galerię ze zdjęciami, związanymi z tematem wtorkowych wypadków.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Poważny wypadek z udziałem hulajnogi