Bez odblasków

i

Autor: Shutterstock Bez odblasków

Straszne!

Koszmarny wypadek w Bydgoszczy. Pieszy nie dał sobie żadnych szans. Policjantka ujawnia mroczne szczegóły

2023-03-13 9:13

Bydgoszcz: Do tragicznego wypadku doszło w niedzielny wieczór (12 marca 2023 r.), ok. godziny 19:00 przy ulicy Fordońskiej, w pobliżu skrzyżowania z Kamienną. Pieszy został potrącony przez samochód osobowy. Policjantka z KMP w Bydgoszczy ujawnia przerażające szczegóły. Prezentujemy je na se.pl.

Koszmarny wypadek miał miejsce na wysokości Bydgoskich Zakładów Sklejek. Około 50-letni mężczyzna o nieustalonej do tej pory tożsamości został potrącony przez samochód osobowy. Na miejsce błyskawicznie dotarli strażacy, policjanci i jeden zastęp straży pożarnej. Reanimacja trwała kilkadziesiąt minut. Mimo wysiłków medyków, nie udało się uratować życia ofiary. Okoliczności tragedii z Bydgoszczy są porażające.

Bydgoszcz. Kierujący audi potrącił pieszego. Na jaw wychodzą mroczne fakty

Reporter Radia ESKA Bydgoszcz rozmawiał o sprawie z podkomisarz Lidią Kowalską z biura prasowego KMP w Bydgoszczy. Niestety wszystko wskazuje na to, że pieszy nie dał sobie żadnych szans.

- Mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, nie miał na sobie odblasków. Został potrącony przez kierującego audi. Kierowca był trzeźwy. W tej sprawie będzie prowadzone postępowanie pod nadzorem prokuratora dotyczące wypadku ze skutkiem śmiertelnym - wyjaśnia podkom. Kowalska.

Rodzinie i bliskim ofiary składamy wyrazy współczucia. Ta sytuacja jest kolejnym dowodem na to, że odblaski mogą nam uratować życie. Przyłączamy się do apeli służb o noszenie takich elementów. Do tematu będziemy wracać w naszym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Wypadek w tunelu Wisłostrady. Gigantyczne utrudnienia
Nasi Partnerzy polecają