Drogowa tragedia

Wypadek śmiertelny pod Włocławkiem. Nie żyje kierowca osobówki

2023-02-11 15:52

W miejscowości Warząchewka Polska pod Włocławkiem doszło do wypadku śmiertelnego. Zginął kierowca osobówki, która zderzyła się ciężarówką. Na miejscu pracują służby. Droga krajowa nr 91 jest zablokowana. Z informacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że utrudnienia potrwają do godz. 18.00. Obecnie obowiązuje ruch wahadłowy.

Aktualizacja, godz. 20:04

GDDKiA informuje, że w miejscu wypadku przywrócono już normalny ruch samochodów.

Aktualizacja, godz. 17.10

Z najnowszych informacji GDDKiA wynika, że w miejscu wypadku obowiązuje ruch wahadłowy.

Godz. 15.53 Warząchewka Polska. Tragiczny wypadek na DK 91. Nie żyje kierowca osobówki

W sobotę, 11 lutego przed godz. 15.00 na drodze krajowej nr 91 pod Włocławkiem doszło do wypadku śmiertelnego. Jak przekazał nam dyżurny KW PSP w Toruniu, w miejscowości Warząchewka Polska samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Niestety zdarzenie miało tragiczne konsekwencje. Kierowca auta osobowego nie przeżył kraksy, natomiast kierowca ciężarówki odniósł obrażenia, które nie zagrażają jego życiu. Na miejscu wciąż pracują służby. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja, z kolei strażacy neutralizują wyciek z samochodu ciężarowego, ponieważ doszło w nim do rozszczelnienia zbiornika. 

DK 91 jest zablokowana. Do kiedy potrwają utrudnienia?

Obecnie DK 91 w Warząchewce Polskiej jest zablokowana. Zgodnie z informacjami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad utrudnienia potrwają do godz. 18.00.

Grób 21-letniej Anny z Zambrowa. Dziewczyna została zgwałcona, poćwiartowana i wrzucona do ogniska. Tata wytatuował sobie twarz zamordowanej córki na
Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?