Elana Toruń niebawem wybiegnie na boisko. Klub dołączył też do #Hot16Challenge2

i

Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Elana Toruń niebawem wybiegnie na boisko. Klub dołączył też do #Hot16Challenge2

Elana Toruń niebawem wraca do gry! Klub dołączył też do #Hot16Challenge2

2020-05-14 18:14

Elana Toruń ma niedługo znów zagrać o punkty. Okres przygotowawczy w maju? Czemu nie! Drużyna trenuje już na pełnych obrotach. Pracownik klubu nie byłby sobą, gdyby nie wykorzystał aktualnych trendów. Jak wygląda jego #Hot16Challenge2? Zobaczcie poniżej!

Koronawirus storpedował rzecz jasna imprezy sportowe w grodzie Kopernika. Niebawem kibice znów będą się jednak emocjonować wynikami Elany Toruń. Zgodnie z ramowym terminarzem, który przedstawił PZPN, 2. liga wznowi rozgrywki 3 czerwca. Wcześniej, klub otrzymał zielone światło od Polskiego Związku Piłki Nożnej na wznowienie treningów drużynowych. Po ponad dwumiesięcznej przerwie, zawodnicy będą mogli sprawdzić się na murawie od poniedziałku do soboty.

O szczegółach opowiedział portalowi Radia ESKA Toruń Rafał Wyrzykowski, rzecznik prasowy Elany. Jego wypowiedź znajdziecie TUTAJ.

- Całe szczęście, że to nie tylko dla nas jest wyjątkowa sytuacja, ale dla wszystkich klubów w Polsce, na świecie. Okres przygotowawczy w maju? To chyba pierwszy raz w historii. W czerwcu i lipcu dojdą kolejne problemy, bo jest to okres, kiedy większość zawodników nie gra. Chwała zawodnikom, bo na moje oko widzę, że trenowali ciężko indywidualnie - powiedział po pierwszym treningu trener Bogusław Pietrzak.

Elana Toruń niebawem wraca do gry! Oto ramowy terminarz od PZPN

i

Autor: PZPN Elana Toruń niebawem wraca do gry! Oto ramowy terminarz od PZPN

Elana Toruń zajmuje obecnie 11. miejsce w 2. lidze. Runda wiosenna rozpoczęła się bardzo optymistycznie, od wygranej 5:0 z Gornikiem Łęczna. Później przyszedł zimny prysznic i porażka 0:1 w Częstochowie.

Elana Toruń dołącza do #Hot16Challenge2. W roli głównej rzecznik prasowy

Był Andrzej Duda, Janusz Korwin-Mikke, Klocuch, Norbi i jest też Rafał Wyrzykowski, rzecznik prasowy "Żółto-Niebieskich". Jak wygląda #Hot16Challenge2 w jego wykonaniu? Oceńcie sami!

Jak wam się podobało? Dajcie znać na Facebooku! A żeby milej wam się czekało na powrót Elany na boisko - prezentujemy wam galerię z debiutu oświetlenia i wspaniałego meczu torunian z Górnikiem Łęczna.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Super Raport 14 V (goście: Kamiński, Simon)