Elana Toruń - Stal Rzeszów: Gdzie oglądać mecz przyjaźni? [transmisja, na żywo, stream online]

2020-06-03 7:14 KM
Elana Toruń podczas meczu z Górnikiem Łęczna
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Czy Elana Toruń pokaże Stali Rzeszów formę ze spotkania z Górnikiem Łęczna? Gdzie oglądać mecz przyjaźni?

W środę (3.06.2020) rozgrywki po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa wznawia 2. liga piłki nożnej. W ramach 23. kolejki, Elana Toruń podejmie na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego ekipę Stali Rzeszów. Gdzie oglądać mecz przyjaźni? Transmisja starcia Elany Toruń ze Stalą Rzeszów będzie dostępna online. Zobaczcie naszą zapowiedź i szczegóły związane ze streamem.

Spis treści

  1. Elana Toruń - Stal Rzeszów. Zapowiedź, gdzie oglądać?
  2. Elana Toruń - Stal Rzeszów, gdzie oglądać? Transmisja, na żywo, stream online
  3. Elana Toruń - Stal Rzeszów. Gdzie oglądać? Informacje dla karnetowiczów

Elana Toruń - Stal Rzeszów. Zapowiedź, gdzie oglądać?

Ten mecz pierwotnie miał się odbyć 14 marca, ale wszystkie plany zniweczyła pandemia koronawirusa w Polsce. Elana Toruń - Stal Rzeszów to byłoby prawdziwe święto dla kibiców obu drużyn, gdyż są oni ze sobą zaprzyjaźnieni. Niestety fani nie będą mogli się pojawić na trybunach

Trudno analizować formę podopiecznych Bogusława Pietrzaka i Marcina Wołowca. Po tak długiej przerwie może zdarzyć się dosłownie wszystko. Elana będzie chciała nawiązać do świetnego meczu z Górnikiem Łęczna, a goście z Podkarpacia spróbują dogonić szóstą w tabeli Bytovię Bytów. W tej chwili do strefy barażowej o awans tracą trzy "oczka".

Czytaj też: Elana Toruń wolna od koronawirusa. Niebawem mecz ze Stalą Rzeszów

Elana Toruń - Stal Rzeszów, gdzie oglądać? Transmisja, na żywo, stream online

Gdzie oglądać mecz przyjaźni Elana Toruń - Stal Rzeszów? Początek zawodów 3 czerwca o godzinie 17:00. Transmisja rozpocznie się 10 minut wcześniej. Na szczęście dostęp oferuje serwis tvcom.pl, Koszt dostępu do streamu online z meczu Elana - Stal to 15 zł.

Elana Toruń - Stal Rzeszów. Gdzie oglądać? Informacje dla karnetowiczów

- Uprzejmie informujemy, że osoby które zakupiły karnety (sezon 2019/2020 i runda wiosenna 2019/2020) na mecze Toruńskiego Klubu Piłkarskiego ELANA S. A. mają zapewnioną możliwość bezpłatnego dostępu do transmisji wszystkich meczów ELANY w roli gospodarza realizowanych za pośrednictwem TVCOM Sp. z o. o - czytamy w komunikacie, zamieszczonym na głównej stronie Elany Toruń.

Jak uzyskać darmowy dostęp do transmisji meczu Elana Toruń - Stal Rzeszów? Szczegóły dotyczące streamu online dla karnetowiczów znajdziecie TUTAJ.

Relację pomeczową i galerię ze środowego spotkania znajdziecie na ESKA INFO Toruń. Warto nas śledzić!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Jeże po leczeniu trafiają do parku w Toruniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.