Elana Toruń w Janikowie

Autor: nadesłane Elana Toruń wyszarpała remis w Janikowie. Świeciński z ważnym trafieniem / Zdjęcie ilustracyjne

Elana Toruń wyszarpała remis w Janikowie. Świeciński z ważnym trafieniem

2021-11-06 14:41

Elana Toruń długo przegrywała, ale w 85. minucie wyrównała w spotkaniu z Unią Janikową. Mecz 16. kolejki III ligi gr. 2 piłki nożnej zakończył się remisem 1:1, który nie satysfakcjonuje żadnej z ekip. Podsumowanie na se.pl/torun.

23 października piłkarze Elany Toruń wygrali z Pogonią II Szczecin aż 5:0. Fani "Żółto-Niebieskich" mieli nadzieję, że to początek powrotu na dobre tory. Niestety już tydzień później przyszła porażka w Stargardzie z Błękitnymi. Podopieczni Piotra Kieruzela chcieli się zrehabilitować w Janikowie. Unia zaczęła jednak sobotni pojedynek bardzo dobrze i szybko objęła prowadzenie. W 10. minucie Gracjan Goździk wykorzystał zagranie Kujawskiego i pokonał Szczerbala. Do końca pierwszej połowy utrzymywała się delikatna przewaga gospodarzy. Dalszy ciąg relacji pod naszą sondą.

Czy Elana Toruń utrzyma się w 3. lidze?

Druga połowa dla Elany. Uratowany punkt torunian w Janikowie

Po przerwie goście wyglądali nieco lepiej, choć w 49. minucie mogło być 2:0 dla Unii Janikowo. Uderzenie Kujawskiego zostało zablokowane. W końcówce przycisnęła Elana i efektem był bardzo ważny gol Jakuba Świecińskiego, który trafił do siatki z bliskiej odległości. "Żółto-Niebiescy" mieli w końcówce szanse nawet na zwycięstwo, ale zabrakło decydującego ciosu. Ostatecznie remis 1:1 i niedosyt po obu stronach. Unia Janikowo jest szósta w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Elana ma osiem "oczek" mniej i okupuje dwunastą lokatę.

Unia Janikowo - Elana Toruń 1:1 (Goździk 10' - Świeciński 85')

Unia Janikowo: Sztekler - D. Kowalski, Urbański, Mysiak, Hulisz - Kryszak, Roszak (90' Mądrzejewski) - Kujawski (83' Losik), Goździk, Zagórski (46' Kędziora) - Gomez.

Elana Toruń: Szczerbal - Pawlicki (83' Jarzec), A. Kowalski, Munoz, Karbowiński - Stawski, Świeciński, Włodyka, Jóźwicki (76' Dybizbański), Niemiec (46' Pisarek) - Witucki.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!