Wspaniała zabawa!

Fantastyczni kibice podczas Orlen Copernicus Cup 2023. Mamy dużo zdjęć z Areny Toruń

2023-02-09 9:10

Lekkoatletyka: Orlen Copernicus Cup 2023 przeszedł do historii. Zgromadzeni w Arenie Toruń kibice głośno dopingowali Pię Skrzyszowską, Ewę Swobodę, Piotra Liska, Norberta Kobielskiego i wielu innych wspaniałych sportowców. Zobaczcie zdjęcia z tegorocznego mityngu Copernicus Cup. Galerię prezentujemy na portalu se.pl.

Jakub Szymański zajął trzecie miejsce w biegu na 60 metrów przez płotki podczas Orlen Copernicus Cup 2023. Polak był jednym z wielu sportowców, którzy w środę (8 lutego 2023 r.) był pod wrażeniem toruńskiej publiczności. - Ta publika to coś niesamowitego. Poniosły mnie te krzyki i wrzawy. Na polskiej ziemi to bieganie jest zupełnie inne - powiedział nam po zawodach sprinter.

Orlen Copernicus Cup 2023. Zobacz zdjęcia z Areny Toruń

W Toruniu dobrze czuły się również m.in. Ewa Swoboda i Pia Skrzyszowska, w samych superlatywach o kibicach wypowiadał się również zwycięzca konkursu skoku o tyczce, Filipińczyk Ernest Obiena. Na trybunach nie było kompletu, ale fani i tak stworzyli wyborną atmosferę. Na głośny doping mogli liczyć wszyscy reprezentanci Polski, w tym Piotr Lisek, Norbert Kobielski i Adrian Brzeziński.

Pod tekstem prezentujemy galerię zdjęć z Areny Toruń. Zobaczcie jak Polacy i goście dopingowali sportowców podczas Orlen Copernicus Cup 2023!

Sonda
Czy interesujesz się lekkoatletyką?
Lewandowski: Copernicus to mój ulubiony mityng lekkoatletyczny. Najlepszy na świecie