Golub-Dobrzyń: wdarł się do jego mieszkania. Potem zaczął się HORROR

2021-01-13 7:59 km
Golub-Dobrzyń: wdarł się do jego mieszkania i urządził mu horror. Grozi mu 12 lat więzienia
Autor: KMP w Toruniu Golub-Dobrzyń: wdarł się do jego mieszkania i urządził mu horror. Grozi mu 12 lat więzienia / Zdjęcie poglądowe

Policjanci z Golubia-Dobrzynia (woj. kujawsko-pomorskie) zatrzymali 47-latka podejrzanego o rozbój i naruszenie miru domowego. Postanowieniem sądu mężczyzna, który wdarł się do mieszkania i zaatakował będącego w środku domownika najbliższe 2 miesiące spędzi za kratami. - Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności - informuje nas asp. szt. Małgorzata Lipińska z KPP w Golubiu-Dobrzyniu.

Golub-Dobrzyń. Wdarł się do jego mieszkania. Potem zaczął się horror

Sprawa z Golubia-Dobrzynia (woj. kujawsko-pomorskie) pokazuje, że nawet we własnym mieszkaniu nie zawsze jest w 100% bezpiecznie. Kilka dni temu, około godziny 7.30, do jednego z lokali w Golubiu-Dobrzyniu, po uprzednim wyważeniu drzwi, wdarł się mężczyzna, który zaatakował domownika, a następnie grożąc pokrzywdzonemu zabrał dwa telefony komórkowe i ładowarkę, po czym uciekł. Na szczęście zaalarmowani o zdarzeniu policjanci natychmiast przystąpili do działania i już po chwili, na jednej z ulic miasta, zatrzymali 47-letniego sprawcę zdarzenia.

Przeczytaj też: Udawała policjantkę w Toruniu. Grozi jej 8 lat więzienia

- Mężczyzna, który był już w przeszłości notowany, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, został przesłuchany przez śledczych. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd w Golubiu-Dobrzyniu zadecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego - informuje w komunikacie asp. szt. Małgorzata Lipińska z KPP w Golubiu-Dobrzyniu.

47-latek najbliższe dwa miesiące spędzi tymczasowo za kratami. - Grozi mu teraz do 12 lat pozbawienia wolności. Odzyskane w całości mienie wróciło do rąk właściciela - podsumowuje policjantka z regionu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Zabrze. Brutalny rozbój na ul. Wolności