jeżyk

i

Autor: SHUTTERSTOCK (2) Zdj. ilustracyjne.

Jak tak można?!

Grali jeżem w piłkę. Bestialska zabawa 14-latków, jest nagranie

2023-09-26 15:53

Czego nie powinni robić dzieci, kiedy się nudzą? Zaprezentowało dwóch 14-latków z Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie), którzy zrobili sobie piłkę z jeża, a następnie zabili bezbronne zwierzę. Zamiast na boisko, nastolatkowie trafią do sądu nieletnich, gdzie odpowiedzą za swoje czyny. Pogrążyło ich nagranie z monitoringu.

Dwóch 14-latków grało jeżem w piłkę. Później zabili zwierzę. Mają też inne grzechy na sumieniu

Mówi się, że dzieciom wolno więcej z racji ich braku dojrzałości, ale na to, co zrobiło dwóch 14-latków z Brodnicy, brakuje słów. Policjantów zaalarmował zbulwersowany mieszkaniec miasta. 7 września poinformował on, że dzień wcześniej ktoś zabił jeża na ul. Jana Pawła II. Kryminalni sprawdzili monitoring i przesłuchali świadków. Kamery zarejestrowały dwóch chłopców, którzy „grali” jeżem w piłkę, a następnie zabili zwierzę. Co więcej, nie był to jedyny występek nastolatków. 3 września na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Brodnicy, dwaj nieznani wtedy funkcjonariuszom chłopcy, podpalili przenośną toaletę zewnętrzną.

Dwóch 14-latków z Brodnicy zostało wezwanych z opiekunami prawnymi do komendy, gdzie w ich obecności złożyli wyjaśnienia. Zgromadzone przez policjantów materiały dowodowe tych spraw trafią teraz do sądu dla nieletnich. Tam 14-latkowie tłumaczyć się będą ze swojego skandalicznego zachowania.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 30-letni rabuś zatrzymany. Łup wywiózł na taczce [Zdjęcia]

Daro Lew masakruje Piotra Liska i Gikiewicza. Wykluczy tyczkarza z igrzysk w Paryżu? "Mogę go uszkodzić"