Horror na drodze niedaleko Torunia. Apel do świadków! [ZDJĘCIA, NOWE FAKTY]

2019-12-02 13:04 KM

To był fatalny początek tygodnia w okolicach Torunia. W Steklinie czołowo zderzyły się dwa pojazdy. Niestety - dwie osoby nie żyją. Znamy pierwsze ustalenia policji w tej sprawie. Służby proszą o pomoc świadków zdarzenia!

O całej sprawie informowaliśmy was na portalu ESKA INFO Toruń w tym miejscu. Rozpoczęło się już śledztwo policji pod nadzorem prokuratora. Co ustaliły służby w pierwszych godzinach postępowania?

- Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący osobowym oplem vectrą 55-latek jadąc w kierunku Torunia z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym mercedesem - mówi mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Służby mają konkretny apel do świadków. Policjanci bardzo liczą na pomoc!

- Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 - przekazuje mł. asp. Chrostowski.

Uwaga kierowcy - niebezpiecznie na drogach w Toruniu i okolicach!

Komunikat Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej obowiązuje od 2 grudnia, od godziny 18:00. Ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczy oblodzenia. Eksperci szacują prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska na 80%. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.