Koszmar na drodze pod Toruniem! STRASZNA ŚMIERĆ dwóch osób! [AKTUALIZACJA]

2019-12-02 8:14 KM
Koszmar na drodze pod Toruniem! STRASZNA ŚMIERĆ dwóch osób!
Autor: KMP w Toruniu Koszmar na drodze pod Toruniem! STRASZNA ŚMIERĆ dwóch osób!

Fatalny początek tygodnia w powiecie toruńskim. Jak poinformowali nas przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu - w Steklinie doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Niestety - dwie osoby nie żyją!

Aktualizacja 11:21

Jak wynika z informacji przekazanych przez dyżurnego GDKiA - utrudnienie zakończyło się. Jedźcie bezpiecznie!

Aktualizacja 9:38

- Policjanci pracują pod nadzorem prokuratora. Organizowany jest objazd przez miejscowość Ograszka - przekazał Radiu ESKA mł. asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Utrudnienia mogą potrwać do nawet do godziny 11:00.

Godzina 8:14

Strażacy dostali wezwanie krótko po godzinie 7:00. Wszystko działo się na DK nr 10, zwanej "trasą śmierci". W Steklinie zderzyły się czołowo samochód ciężarowy i "osobówka".

- W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosły 2 osoby z samochodu osobowego - przekazują strażacy z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Rodzinie i przyjaciołom ofiar składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Uwaga kierowcy - droga jest całkowicie zablokowana! Zalecamy wybór alternatywnej trasy. Na miejscu pracują cztery zastępy SP, policja i inne służby. Funkcjonariusze będą teraz ustalać przyczyny i okoliczności tego fatalnego w skutkach zdarzenia.

Warunki na drogach od rana nie są najlepsze. Synoptycy zapowiadają w tym tygodniu opady deszczu ze śniegiem, nieprzyjemne mżawki i silny wiatr.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.