Horror w centrum Torunia. Zginął tuż po wyjściu z tramwaju! Znamy najnowsze ustalenia

i

Autor: MZK w Toruniu / Zdjęcie ilustracyjne / Super Express Horror w centrum Torunia. Zginął tuż po wyjściu z tramwaju! Znamy najnowsze ustalenia

Dramat na placu budowy

Horror w centrum Torunia. Zginął tuż po wyjściu z tramwaju! Znamy najnowsze ustalenia

2023-02-14 9:10

Toruń: Wracamy do sprawy tragedii, która miała miejsce w miniony piątek (10 lutego 2023 r.) przy tymczasowym przystanku MZK Warneńczyka. 40-letni mężczyzna wysiadł z tramwaju, zataczał się i wpadł do rowu. Niestety medykom nie udało się uratować ofiary. Znamy najnowsze ustalenia policji w tej sprawie. Szczegóły na se.pl.

O sprawie tragicznego wypadku w Toruniu pisaliśmy w tym miejscu. Młodsza aspirant Dominika Bocian, p.o. oficera prasowego KMP w Toruniu przekazała nam, że w piątek (10 lutego 2023 r.) po godzinie 21, policjanci otrzymali zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie, który wpadł do wykopu. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 40-latek wysiadł z tramwaju na tymczasowym przystanku Warneńczyka, zataczał się i przeleciał przez barierkę ochronną - powiedziała policjantka w rozmowie z naszym dziennikarzem.

Toruń. Śmiertelny wypadek na przystanku Warneńczyka. Mężczyzna zmarł w szpitalu

40-latek został przewieziony do szpitala. Do ok. godziny 22:30 trwała walka o jego życie. Niestety, mimo wysiłków medyków, mężczyzna zmarł. Policjanci z Komisariatu Toruń-Śródmieście prowadzą w tej sprawie śledztwo pod nadzorem prokuratury. Czekamy na wyniki badań denata, ale wiele wskazuje na to, że był on pijany. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Do tematu będziemy wracać w naszym serwisie. Rodzinie i bliskim, pogrążonym w żałobie składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla mieszkańców Torunia