Koszmarny wypadek na budowie w Toruniu. Nie żyje 40-letni mężczyzna, który wpadł do rowu

i

Autor: soumen82hazra/cc0/pixabay Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się go uratować / zdjęcie ilustracyjne.

40-latek zmarł w szpitalu

Koszmarny wypadek na budowie w Toruniu. Nie żyje 40-letni mężczyzna, który wpadł do rowu

2023-02-13 17:02

Nie żyje 40-letni mężczyzna, który wpadł do rowu na terenie budowy w pobliżu tymczasowego przystanku tramwajowego w Toruniu. Do koszmarnego zdarzenia doszło wieczorem w piątek, 10 lutego. Po opuszczeniu tramwaju mężczyzna miał się zataczać i przelecieć przez barierkę ochronną. Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnia toruńska policja pod nadzorem prokuratury.

Toruń. Nie żyje 40-letni mężczyzna, który wpadł do rowu. Zmarł w szpitalu

Lekarzom nie udało się uratować życia 40-letniego mężczyzny, który wieczorem w piątek, 10 lutego w Toruniu wpadł do rowu znajdującego się na terenie budowy. Do koszmarnego zdarzenia doszło, gdy mężczyzna wysiadł z tramwaju na tymczasowym przystanku MZK Warneńczyka. Tam zataczając się, 40-latek miał przelecieć przez barierkę ochronną i wpaść do wykopu. Doznał bardzo poważnych obrażeń i będąc nieprzytomnym trafił do szpitala, gdzie niestety zmarł. 

Okoliczności tego wypadku śmiertelnego wyjaśnia toruńska policja pod nadzorem prokuratury. Postępowanie prowadzą funkcjonariusze z komisariatu Toruń-Śródmieście. Nie ma żadnych śladów wskazujących na to, by śmierć 40-letniego mężczyzny wynikała z działania innych osób.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Białystok. Mężczyzna wysiadł z auta i runął na ziemię. Dramatyczna akcja ratunkowa