Inowrocław: 90-latek wyszedł z sanatorium i zniknął! Zaskakujący finał akcji poszukiwawczej

2021-07-07 12:21
Sosnowiec. Policjanci poszukiwali zaginionych dzieci nad Stawikami
Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Sosnowiec. Policjanci poszukiwali zaginionych dzieci nad Stawikami

Tajemnicze zaginięcie seniora w regionie! Kilka dni temu inowrocławscy kryminalni z zespołu poszukiwań otrzymali zgłoszenie o zniknięciu 90-latka. Jak wyjaśniła policjantom znajoma mężczyzny, senior zniknął z terenu sanatorium, do którego wcześniej przyjechał. Sytuacja była na tyle poważna, że mundurowi natychmiast rozpoczęli przeczesywanie terenu!

Inowrocław: 90-latek wyszedł z sanatorium i zniknął! Zaskakujący finał akcji poszukiwawczej

W minioną niedzielę (4 lipca) około 23:00 do inowrocławskiej komendy zgłosiła się kobieta i poinformowała, że tego też dnia około 18:30 jej 90-letni towarzysz, z którym przyjechała do sanatorium opuścił miejsce pobytu i zniknął. Niestety jej poszukiwania „na własną rękę” nie przyniosły rezultatu, dlatego poprosiła funkcjonariuszy o pomoc.

Zobacz: Trzy wypadki i trzy ofiary śmiertelne! Fatalny dzień na kujawsko-pomorskich drogach

Policjanci natychmiast zorganizowali działania, które miały na celu ustalenie miejsca pobytu seniora. - Ważny był czas z uwagi na wiek mężczyzny, jego schorzenia i nocną porę. Intensywne poszukiwania prowadzone były na terenie miasta, ale i w Parku Solankowym - wyjaśnia asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Na szczęście po niespełna godzinie, policjanci odnaleźli mężczyznę na terenie innego sanatorium.

Pijany mężczyzna jechał wężykiem ulicami Olsztyna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE