20-latek wpadł przez KOMPLETNY PRZYPADEK! Co za ABSURD

2021-02-08 12:49
20-latek wpadł przez KOMPLETNY PRZYPADEK! Co za ABSURD
Autor: Małopolska Policja 20-latek wpadł przez KOMPLETNY PRZYPADEK! Co za ABSURD

Kolizja drogowa na terenie Inowrocławia i zupełny przypadek spowodowały to, że 20-letni mieszkaniec Pakości został zatrzymany również za kradzieże w sklepach. - Odpowie zatem za wykroczenie drogowe oraz inne przypadki łamania prawa - podkreśla w komunikacie asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Inowrocław: Wpadł przez KOMPLETNY PRZYPADEK! Co za ABSURD!

Zaczęło się od kolizji drogowej w sobotę (06.02.21) kiedy to w Inowrocławiu na ulicy Staropoznańskiej kierujący samochodem marki Opel Astra uderzył w opla vectrę i odjechał z miejsca kolizji. Poszkodowany kierowca ruszył za nim i zatrzymał go, gdzie między kierowcami doszło do uzgodnień w zakresie powstałej szkody. Po tych ustaleniach, obaj ruszyli w kierunku najbliższego bankomatu, by sprawca kolizji pobrał pieniądze tytułem zadośćuczynienia za kolizję. Tutaj sytuacja obrała niespodziewany przebieg. - Bankomat znajdował się bowiem w pobliżu sklepu, gdzie jego pracownik ochrony rozpoznał w mężczyźnie sprawcę kradzieży i zatrzymał go. Na miejsce został wezwany patrol policji, który zebrał informacje na temat kradzieży oraz zdarzenia drogowego - informuje nas asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Czytaj też: ŚMIERĆ miesięcznego maleństwa w Inowrocławiu! Zarzuty dla matki

- Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut popełnienia trzech wykroczeń polegających na kradzieżach w sklepach artykułów spożywczych, higienicznych oraz alkoholu. Łączna suma strat skradzionego mienia to ponad 157 zł. Mężczyźnie grozi zatem kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna - informuje nas asp. szt. Drobniecka.

Inowrocław: Wpadł przez przypadek. Przewinień było więcej

Opisywana wyżej interwencja policji miała też inne skutki dla 20-letniego kierowcy. Gdy tylko policjanci ustalili, że mężczyzna w ciągu 2 ostatnich lat od uzyskania prawa jazdy, trzykrotnie spowodował zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym, obligatoryjnie zatrzymali jego prawo jazdy. Za kolizję na ulicy Staropoznańskiej został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł i 6 punktami karnymi.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Bezczelny złodziej samochodów został nagrany na stacji benzynowej. Rozpoznajesz go?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE