Juwenalia UMK w Toruniu - pochód

i

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose / Zdjęcie ilustracyjne Juwenalia 2022 Toruń: Kolejne gwiazdy na święcie studentów UMK! Disco polo i legendy polskiej muzyki

Juwenalia 2022 Toruń: Kolejne gwiazdy na święcie studentów UMK! Disco polo i legendy polskiej muzyki

2022-05-10 11:48

Juwenalia 2022 UMK w Toruniu: Na Piernikaliach zagrają wielkie gwiazdy polskiej muzyki. Organizatorzy ogłaszają kolejnych wykonawców. Szczególny entuzjazm wzbudza komunikat z wtorku (10.05.2022). Chodzi o Elektryczne Gitary! Kto jeszcze wystąpi 20 i 21 maja na juwenaliowej scenie? Szczegóły na se.pl.

Piernikalia Uniwersytetu Mikołaja Kopernika 2022 zbliżają się wielkimi krokami. To właśnie pod taką nazwą odbędą się w tym roku Juwenalia UMK. 20 i 21 maja studenci spotkają się na wydarzeniu, które ma jedną, rewolucyjną zmianę. Wstęp będzie biletowany. - Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dla Ukrainy - czytamy na wydarzeniu na Facebooku. W minionym tygodniu organizatorzy przekazali, że gwiazdami będą: Organek, Ronnie Ferrari, Bitamina i Brathanki. Od poniedziałku Samorząd Studencki UMK w Toruniu przekazuje kolejne ważne informacje. W poniedziałek do line-upu dołączył zespół disco polo After Party, co - jak to zwykle bywa w takich przypadkach - wzbudziło skrajne emocje. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami z otwarcia Juwenaliów UMK sprzed 3 lat.

Czytaj też: Ścigali kompletnie pijane dziewczyny w centrum Torunia. Ich wiek szokuje

Juwenalia UMK 2022 w Toruniu: Elektryczne Gitary zagrają na święcie studentów!

- Tego zespołu chyba nie musimy Wam przedstawiać - tak swoje ogłoszenie rozpoczęli organizatorzy Piernikaliów 2022. Rzeczywiście, Kubę Sienkiewicza i jego ekipę kojarzy cała Polska. Studenci wspólnie odśpiewają "Kilera", "Co ty tutaj robisz" i "Dzieci wybiegły". Założona w 1977 roku kapela wystąpi na scenie 21 maja. W komentarzach dominują przede wszystkim pozytywne reakcje. Czekamy na ten występ z niecierpliwością!

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Jak oceniasz poziom kształcenia na UMK w Toruniu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE