Jarosław Kaczyński na spotkaniu w Toruniu odpowiedział na pięć pytań publiczności

i

Autor: Piotr Lampkowski/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński na spotkaniu w Toruniu odpowiedział na pięć pytań publiczności

Kaczyński w Toruniu. Mała sala zamiast wielkiego placu. Ludzie wspominają czasy Wałęsy

2022-06-25 21:40

Prezes PiS-u ruszył w Polskę. Swój objazd po kraju rozpoczął od kujawsko-pomorskiego. Jarosław Kaczyński spotkał się dzisiaj (25 czerwca) z mieszkańcami tego regionu w Toruniu, w niewielkiej auli. "Jak Wałęsa był najważniejszy w Państwie, to spotykał się z Toruniakami na wielkim Starym Rynku wypełnionym po brzegi" - wspomina nasz wysłannik.

Bez dwóch zdań Jarosław Kaczyński (73-l) jest obecnie najważniejszą osobą w Państwie. Teraz prezes PiS postanowił zrobić objazd po Polsce. Swój rajd rozpoczął od kuajwsko-pomorskiego. Do spotkania doszło w sobotę (25 czerwca) w auli Szkoły Muzycznej w Toruniu.

W niedużej auli zostało kilka wolnych miejsc. Na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim trzeba było się zapisać. - Nie było dużo policji. Za to wszyscy byli dokładnie sprawdzani przed wejściem, tak jakby wchodzili na samolot - relacjonuje nam nasz wysłannik. - Jak byłem w 1990 roku na spotkaniu z Lechem Wałęsą w czasie kampanii wyborczej, to spotkanie było otwarte i miało miejsce na Starym Rynku, gdzie było kilkanaście tysięcy osób i każdy mógł zadać Wałęsie pytanie. Ten musiał tłumaczyć się z tego, że nie jest Żydem - dodaje.

PRZECZYTAJ TEŻ: Prezydent Torunia uzyskał wotum zaufania i absolutorium! Mocna słowa krytyki od mieszkańców

Mówią, że Tusk to DIABEŁ i przywróci NIEWOLNICTWO! Wyborcy PiS boją się KLĘSKI | Komentery

Prezes PiS, w Toruniu, odpowiadał na pytania. Prowadzący zebrał od mieszkańców kujawsko-pomorskiego kilkadziesiąt pytań. Jarosław Kaczyński odpowiedział na pięć z nich.

Sonda
Czy zdjęcie z Jarosławem Kaczyńskim to oznaka prestiżu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE