KH Energa Toruń - Tauron Podhale Nowy Targ 6:2, zdjęcia kibiców z Tor-Toru

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose KH Energa Toruń - Tauron Podhale Nowy Targ 6:2, zdjęcia kibiców i zawodników z Tor-Toru

KH Energa Toruń wbił sześć bramek! Podhale Nowy Targ pokonane. Zdjęcia kibiców

2021-12-11 0:08

KH Energa Toruń przełamał się przed własną publicznością. Podopieczni Jussiego Tupamakiego pokonali Tauron Podhale Nowy Targ aż 6:2. Na portalu se.pl mamy dla was galerię zdjęć z piątkowego spotkania. Zdjęcia kibiców i zawodników znajdziecie niżej.

KH Energa Toruń - Podhale Nowy Targ, relacja

KH Energa Toruń nie dostarczał ostatnimi czasy zbyt wielu pozytywnych emocji swoim kibicom. Torunianie zanotowali serię sześciu porażek z rzędu. Fani "Stalowych Pierników" wierzyli jednak w przełamanie i głośnym dopingiem wspierali swoich ulubieńców w piątkowym spotkaniu z Tauron Podhalem Nowy Targ. Jak się okazało - optymizm był uzasadniony. To był przyjemny wieczór dla wszystkich związanych z ekipą trenera Jussiego Tupamakiego. Relację z tego spotkania znajdziecie pod galerią ze zdjęciami kibiców i zawodników obu zespołów.

Początek spotkania wyglądał dobrze jeśli chodzi o gospodarzy. W drugiej minucie trafiali Lauri Huhdanpää i Mikałaj Syty. W pierwszej tercji goście odpowiedzieli trafieniem byłego zawodnika toruńskiej drużyny, Gleba Bondaruka. Druga odsłona zmagań to po jednej bramce z obu stron. Na liście strzelców znaleźli się Robert Arrak i Adrian Słowakiewicz.

W 45. minucie Arrak ustrzelił dublet, a w samej końcówce przedstawiciel torunian trafił do pustej bramki. Michaił Szabanow, a później jeszcze Henri Limma, dokonali dzieła zniszczenia. Kibice gospodarzy wreszcie opuszczali Tor-Tor w dobrych nastrojach.

KH Energa Toruń - Tauron KH Podhale Nowy Targ 6:2 (2:1, 1:1, 3:0)

1:0 Lauri Huhdanpää - Michał Kalinowski, Vadim Vasjonkin (01:24)

2:0 Mikałaj Syty - Robert Korczocha (01:41)

2:1 Gleb Bondaruk - Bartłomiej Neupauer (19:38)

3:1 Robert Arrak - Vadim Vasjonkin (33:30)

3:2 Adrian Słowakiewicz (34:29)

4:2 Robert Arrak - Mikałaj Syty (44:25, 5/4)

5:2 Michaił Szabanow - Jegor Szkodienko (59:31 - do pustej bramki)

6:2 Henri Limma - Adrian Jaworski, Aleksandr Szkrabow (59:46)