Kibice Apatora Toruń zamarli podczas GP w Warszawie! Ten upadek wyglądał koszmarnie

2022-05-14 20:30
Upadek Jacka Holdera i Patryka Dudka podczas GP w Warszawie
Autor: Paweł Wilczyński / Cyfra Sport Żużel: GP w Warszawie. Poważny upadek Patryka Dudka i Jacka Holdera

Żużel: GP w Warszawie na PGE Narodowm emocjonowało fanów speedwaya na całym świecie. Podczas 2. rundy SGP 2022 znów oglądaliśmy czterech zawodników For Nature Solutions Apatora Toruń. Kibice Aniołów wstrzymali oddech podczas biegu nr 6. Poważny upadek zanotowali w nim Patryk Dudek i Jack Holder.

2022 Orlen Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to wielkie święto żużla. GP w Warszawie wielu zawodników wiązało z ogromnymi nadziejami, ale kibice Apatora Toruń nerwowo obgryzali paznokcie. Czterech reprezentantów Aniołów w cyklu to z jednej strony powód do dumy, a z drugiej obawa o ewentualne urazy. Patryk Dudek, Jack Holder, Paweł Przedpełski i Robert Lambert stanowią o sile drużyny Roberta Sawiny, a ewentualna kontuzja przekreśliłaby wiele planów. Nic więc dziwnego, że zdarzenie z szóstego biegu sobotnich zawodów wywołało ból głowy fanów. Cały PGE Narodowy na moment zamarł.

Czytaj też: Elana Toruń podsumowuje pół roku prezesa Traczykowskiego. Klub chwali się sukcesami

GP w Warszawie: Poważny upadek Patryka Dudka i Jacka Holdera

Już w pierwszej serii Patryk Dudek wjechał w nierówność na drugim łuku. Wówczas skończyło się na strachu. W biegu nr 6 z tyłu jechał Jack Holder. "Duzersa" znów dźwignęło, a Australijczyk nie zdołał go ominąć. W efekcie obaj zapoznali się z nawierzchnią. Upadek wyglądał bardzo groźnie, ale uspokajamy toruńskich kibiców - obaj zawodnicy wstali i kontynuowali zawody. 

Sonda
Czy Apator zdobędzie medal w sezonie 2022 PGE Ekstraligi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE