Kierowca skody gruchnął w karetkę pogotowia! Są ranni. Poważny wypadek w Kujawsko-Pomorskiem [Zdjęcia]

2022-05-18 13:06
Kierowca skody gruchnął w karetkę pogotowia! Są ranni. Poważny wypadek w Kujawsko-Pomorskiem
Autor: KPP Radziejów Kierowca skody gruchnął w karetkę pogotowia! Są ranni. Poważny wypadek w Kujawsko-Pomorskiem

Kujawsko-Pomorskie: Poważny wypadek na drodze w Bełszewie (powiat radziejowski). Czołowo zderzyły się osobowa skoda i karetka pogotowia. Trzy osoby trafiły do szpitala. - Podejrzany o spowodowanie tego wypadku, już stracił prawo jazdy, a wkrótce czeka go wizyta w sądzie - podaje asp. Marcin Krasucki z KPP Radziejów.

O poważnym wypadku na terenie województwa kujawsko-pomorskiego poinformował nas oficer prasowy KPP Radziejów. We wtorek (17.05.2022) około godziny 18:20 na drodze powiatowej w Bełszewie (powiat radziejowski) powiało grozą. - Wstępne ustalenia policjantów pokazują, że kierujący skodą 65-letni mieszkaniec pow. radziejowskiego, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w karetkę pogotowia - wyjaśnia asp. szt. Marcin Krasucki. Funkcjonariusze przekazali również zdjęcia z wtorkowego wypadku. Wyglądało to bardzo groźnie! Zobaczcie galerię, klikając zdjęcie poniżej. Pod nią dalszy ciąg materiału.

Czytaj też: Chwile grozy na przystanku w Toruniu. Leżał tam siny i nieprzytomny!

- Kierowca osobówki oraz dwóch ratowników trafili do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Ambulans jechał bez sygnałów świetlnych i dźwiękowych oraz nie przewoził pacjenta - informuje nas asp. szt. Krasucki.

Zderzenie skody z karetką w powiecie radziejowskim. Policja ukarała sprawcę

Policjanci zatrzymali 65-latkowi prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. Funkcjonariusze apelują jednocześnie o rozwagę na drogach. Prośby dotyczą zarówno kierowców, jak i pieszych. O ewentualnych utrudnieniach w Kujawsko-Pomorskiem będziemy was informować na bieżąco. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Olsztyn. W niespełna godzinę kolizja i wypadek na jednym skrzyżowaniu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE