Kierowco, tędy nie przejedziesz! Poważne zmiany w newralgicznym punkcie Torunia

i

Autor: Piotr Lampkowski / Super Express / Zdjęcie ilustracyjne Kierowco, tędy nie przejedziesz! Poważne zmiany w newralgicznym punkcie Torunia

Kierowco, tędy nie przejedziesz! Poważne zmiany w newralgicznym punkcie Torunia

2022-02-21 13:14

Ważny komunikat MZD Toruń i MZK w Toruniu. - W związku z modernizacją torowiska tramwajowego od 23 lutego 2022 r. zmieni się czasowo organizacja ruchu e rejonie skrzyżowania ul. Bydgoskiej z ul. Konopnickiej i Bydgoskiej z Kujota - wyjaśnia Sylwia Derengowska, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu. Sprawdźcie, co to oznacza dla kierowców.

Trwa modernizacja torowiska tramwajowego przy ul. Bydgoskiej w Toruniu, co zmusza kierowców do korzystania z objazdów. Utrudnień jest całkiem sporo, a od 23 lutego przyjdą kolejne. - W związku z modernizacją torowiska tramwajowego od 23 lutego 2022 r. zmieni się czasowo organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Bydgoskiej z ul. Konopnickiej i Bydgoskiej z Kujota. Od 23 lutego od ok. godz. 9.00 ul. Bydgoska na tym odcinku zostanie zawężona. Przejazd ulicą Bydgoską na wprost zostanie zachowany - czytamy w komunikacie toruńskiego MZK.

Czytaj też: Poprosili go o dokumenty na starówce w Toruniu. Nagle wszystko się wydało

- Zamknięte zostaną wloty ulic Konopnickiej (od strony południowej) oraz Kujota w ulicę Bydgoską. Dojazdy do posesji zostaną wyznaczone od strony ulicy Rybaki - wyjaśniają przedstawiciele MZK w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy korzystasz z komunikacji miejskiej w Toruniu?
Wycinka czy demolka drzew przy moście im. Piłsudskiego w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE