Policjanci z Wąbrzeźna uratowali kobietę

i

Autor: KPP Wąbrzeźno / CC Unsplash.com Kłótnia rodzinna zamieniła się w horror. Policjanci z Wąbrzeźna w dramatycznej akcji / Zdjęcie ilustracyjne

Kłótnia rodzinna zamieniła się w horror. Policjanci z Wąbrzeźna w dramatycznej akcji

2021-12-01 11:41

Wąbrzeźno. Bohaterska akcja dwóch policjantów uratowała życie 44-letniej kobiety. Funkcjonariusze zostali wezwani do z pozoru błahej interwencji z konfliktem rodzinnym w tle, ale na szczęście wykazali się godną uznania determinacją i ocalili mieszkankę Wąbrzeźna.

Wąbrzeźno. Dramatyczna akcja policjantów. Zaczęło się od rodzinnej kłótni

Pracowita końcówka listopada dla policjantów z Wąbrzeźna. W miniony poniedziałek (29.11.2021 r.). Jak podaje miejscowe biuro prasowe, funkcjonariusze z „patrolówki” sierż. szt. Marcin Zieliński oraz sierż. Michał Brzóskiewicz przyjechali do jednego z mieszkań w Wąbrzeźnie, gdzie po rodzinnej kłótni, córka chciała odebrać swoje rzeczy z mieszkania, jednak jej matka nie zgadzała się na to, a w efekcie końcowym odmówiła otwarcia drzwi. - Przybyli na miejsce funkcjonariusze otworzyli drzwi mieszkania, gdzie zastali leżącą na podłodze nieprzytomną 44-letnią kobietę z poważną raną ciętą przedramienia - wyjaśnia mł. asp. Krzysztof Świerczyński, oficer prasowy KPP Wąbrzeźno.

Czytaj też: Koszmar na przejściu dla pieszych. Mieszkanka Torunia nie żyje

- Funkcjonariusze natychmiast udzielili jej pomocy przedmedycznej, zatamowali obfity krwotok i wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która przetransportowała kobietę do szpitala. Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom policjantów z naszej jednostki życie kobiety udało się uratować - chwali kolegów mł. asp. Krzysztof Świerczyński. 

Zdjęcie policjantów, którzy popisali się bohaterską akcją znajdziecie nad tekstem. 44-latce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Bydgoscy policjanci uratowali desperata
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE