Kolejne zmiany w organizacji ruchu na terenie Torunia. Kierowco, tędy nie przejedziesz!

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Kolejne zmiany w organizacji ruchu na terenie Torunia. Kierowco, tędy nie przejedziesz!

Złe wieści

Kolejne zmiany w organizacji ruchu na terenie Torunia. Kierowco, tędy nie przejedziesz!

2022-10-15 5:00

Toruń: Miejski Zakład Komunikacji informuje, że od soboty 15 października 2022 r. od ok. godziny 6:00 zmieni się organizacja ruchu drogowego w rejonie skrzyżowania Szosy Chełmińskiej z Trasą Prezydenta Raczkiewicza.

Toruń: Zmiany na skrzyżowaniu Szosy Chełmińskiej z trasą Raczkiewicza

MZK w Toruniu przekazuje nam szczegóły, związane z nadchodzącymi zmianami. Północna część ronda na połączeniu Trasy Prezydenta Raczkiewicza z Szosą Chełmińską zostanie wyłączona z użytkowania. Pojazdy jadące Trasa Prezydenta Raczkiewicza nie będą mogły skręcić w lewo, w kierunku centrum. Kierowcy będą musieli skręcić w prawo w Szosę Chełmińską, dojechać do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury, gdzie na czas prac powstanie tymczasowe rondo bez sygnalizacji świetlnej i tam zawrócić w stronę centrum.

- Przepraszamy za utrudnienia. Planuje się, że potrwają one ok. 3-4 tygodnie - podsumowuje Sylwia Derengowska, rzeczniczka prasowa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu. Pod tekstem zamieszczamy przydatną grafiką, na której widać, jakie dokładnie zmiany zajdą od 15 października.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Kolejne zmiany w organizacji ruchu na terenie Torunia. Kierowco, tędy nie przejedziesz!

i

Autor: Urząd Miasta Torunia / torun.pl Zmiany w organizacji ruchu na terenie Torunia. Obowiązują od 15 października
Sonda
Czy przekonują cię propozycje Torunia ws. komunikacji miejskiej?
Samochód stanął w płomieniach na obwodnicy Torunia!