Kolejne zmiany w centrum Torunia. Utrudnienia dla kierowców od 30 lipca

i

Autor: Urząd Miasta Torunia / torun.pl Kolejne zmiany w centrum Torunia. Utrudnienia dla kierowców od 30 lipca

Utrudnienia dla kierowców

Kolejne zmiany w organizacji ruchu w centrum Torunia. Kierowco, tędy nie przejedziesz od 30 lipca!

2022-07-28 12:13

Toruń: Szykują się kolejne utrudnienia dla kierowców w samym centrum miasta. Od soboty (30 lipca 2022 r.), Szosa Chełmińska na odcinku od ul. Dekerta do skrzyżowania Bema/Podgórna zostanie wyłączona z ruchu. Szczegóły przekazuje w komunikacie MZK w Toruniu.

Toruń: Kolejne utrudnienia dla kierowców w centrum miasta 

Przejazd przez centrum Torunia to obecnie spore wyzwanie. 30 lipca kierowcy powinni być przygotowani na kolejne utrudnienia, związane z ze zmianą organizacji ruchu. Jak już sygnalizowaliśmy wyżej - Szosa Chełmińska na odcinku od ul. Dekerta do skrzyżowania Bema/Podgórna zostanie wyłączona z ruchu. - Dojazd do posesji będzie zachowany - czytamy w komunikacie MZK w Toruniu. Warto zapoznać się z tymi informacjami, aby uniknąć przykrych niespodzianek na drodze. 

Czytaj też: Nocny pościg za 12-letnią dziewczyną w Toruniu!

Ruch kołowy będzie odbywał się :

  • w kierunku do Centrum – tak jak obecnie, po zachodniej jezdni al. 700-lecia Torunia
  • w kierunku osiedla Wrzosy – po nowobudowanej wschodniej jezdni al. 700-lecia Torunia

- Zmiany związane są z budową nowej linii tramwajowej, w ramach której realizowana jest także budowa fragmentu Trasy Staromostowej. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 - czytamy w komunikacie toruńskiego MZK.

Sonda
Czy przekonują cię propozycje Torunia ws. komunikacji miejskiej?
Toruńskie obchody Święta Policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE