15-latek zszokował świadków na Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu! Nie był w stanie się poruszać

2022-01-24 15:21
Toruń: Kompletnie pijany 15-latek na Bulwarze Filadelfijskim! Szokujący widok
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Magdalena Witt-Ratowska Toruń: Kompletnie pijany 15-latek na Bulwarze Filadelfijskim! Szokujący widok

Toruń proponuje m.in. wieczorne spacery po Bulwarze Filadelfijskim. Na pewno jednak nie chodzi o taki, który zafundował sobie 15-latek. Chłopiec nie był w stanie się samodzielnie poruszać. Na miejscu interweniowali strażnicy miejscy i medycy. Sprawa trafiła na policję.

Toruń. Cała sprawa ma swój początek w niedzielę (23.01.2022) ok. godziny 21:20. To właśnie wtedy dyżurny Straży Miejskiej w Toruniu otrzymał zgłoszenie o czterech nietrzeźwych osobach poruszających się ulicą Bulwar Filadelfijski. Świadków zaniepokoił przede wszystkim stan młodego chłopaka, który nie był w stanie się samodzielnie poruszać. Na miejscu pojawił się patrol strażników miejskich, konieczne było wezwanie pomocy medycznej. - Ze względu na stan zdrowia, 15-latek został zabrany przez ratowników medycznych do szpitala - informuje nas Jarosław Paralusz z SM w Toruniu. Sprawą nieletniego zajęła się rzecz jasna policja.

Czytaj też: Nalot kryminalnych na mieszkanie na toruńskiej starówce! Znaleźli kilogramy narkotyków

Kompletnie pijany 15-latek na Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu! Szokujący widok

W sprawie 15-latka skontaktowaliśmy się z biurem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. W przypadku młodego chłopaka trzeba wyjaśnić okoliczności i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego był w takim stanie. Skoro nie mógł się poruszać samodzielnie, to musiał wypić konkretną ilość alkoholu.

- Materiał został przekazany do sądu rodzinnego, który podejmie decyzję w jego sprawie - informuje nas podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Czekamy na więcej ustaleń w tej sprawie. Do tego tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie. Alkohol nie tylko wśród nieletnich jest ogromnym zagrożeniem. W tym przypadku dochodzą pytania o zaangażowanie rodziców. 

Sonda
Ile miałeś lat, gdy spróbowałeś alkoholu?
Samochód stanął w płomieniach na obwodnicy Torunia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE