Nalot kryminalnych na mieszkanie na toruńskiej starówce! Znaleźli kilogramy narkotyków

2022-01-24 15:15
Nalot kryminalnych na mieszkanie na toruńskiej starówce! 27-latek zatrzymany
Autor: KMP w Toruniu Nalot kryminalnych na mieszkanie na toruńskiej starówce! 27-latek zatrzymany

Toruń. Kryminalni z KWP w Bydgoszczy z wizytą w grodzie Kopernika. Funkcjonariusze weszli do mieszkania na toruńskiej starówce. 27-latek ukrył tam prawdziwe "skarby". Zatrzymanemu grozi nawet 10 lat więzienia - informuje nas podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

Udaną akcją kolegów z Bydgoszczy pochwaliło się biuro prasowe KMP w Toruniu. W miniony czwartek (20.01.2022), przed południem, policjanci kryminalni z KWP w Bydgoszczy weszli do jednego z wynajętych pokoi na toruńskiej Starówce. Z ich ustaleń wynikało, że wynajmujący pokój mężczyzna może mieć w nim przedmioty, które z całą pewnością zainteresują organy ścigania. Nie pomylili się. - Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 27-latka przy Małych Garbarach policjanci odnaleźli znaczną ilość substancji, co do których istniało uzasadnione podejrzenie, że to narkotyki. Oględziny i wstępnie przeprowadzone testy potwierdziły, że zabezpieczone blisko 545 gramów białej substancji wykazało cechy charakterystyczne dla amfetaminy - wyjaśnia szczegóły podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Kaczyński PONIŻONY na całego w Toruniu! Prezes będzie wściekły

- Do tego w jednym z woreczków znajdował się charakterystyczny susz roślinny o wadze ponad 1636 gramów. Poddany wstępnym testom środek wykazał cechy charakterystyczne dla marihuany. Mężczyźnie przyjdzie teraz odpowiedzieć za posiadanie znacznej ilości narkotyków i taki zarzut usłyszał z ust śledczych. Prokurator z Prokuratury Toruń Centrum-Zachód złożył też stosowny wniosek do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania - podaje podinsp. Dąbrowska.

Toruń. Kilogramy narkotyków w mieszkaniu. Areszt dla 27-latka

W sobotę (22.01.2022) policjanci z Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście doprowadzili podejrzanego do sądu. Ten po analizie zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego jeszcze tego samego dnia aresztował tego człowieka na najbliższe trzy miesiące. - Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia - podsumowuje policjantka z Torunia.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE