Kompletnie pijany wziął maczetę i ruszył na ulice Inowrocławia! Mieszkańcy przerażeni

i

Autor: KPP w Inowrocławiu Kompletnie pijany wziął maczetę i ruszył na ulice Inowrocławia! Mieszkańcy przerażeni

Kompletnie pijany wziął maczetę i ruszył na ulice Inowrocławia! Mieszkańcy przerażeni

2022-04-28 9:38

Inowrocław: 34-latek spacerował po ulicy Krzywoustego z... maczetą! Kompletnie pijany mężczyzna był agresywny i ewidentnie szukał zwady. Jeden ze świadków powiadomił policję. Funkcjonariusze zatrzymali agresora, który bynajmniej nie zamierzał się stosować do ich poleceń. Szczegóły na se.pl.

Policjanci z Inowrocławia mieli pełne ręce roboty w miniony wtorek (26.04.2022). Wszystko za sprawą agresora, który postanowił udać się na spacer z... maczetą! Jeden ze świadków powiadomił funkcjonariuszy, że mężczyzna awanturuje się i szarpie z dwójką innych. Gdy stróże prawa przybyli na miejsce, potwierdzili awanturę. - Przywoływany do porządku nie chciał wykonywać poleceń funkcjonariuszy. Patrol zatrzymał go więc i odebrał mu niebezpieczny przedmiot. Rzeczywiście była to maczeta z 30-centymetrowym ostrzem - przekazuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu. - Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie 1,4 promila alkoholu. Agresor trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwiał - dodaje policjantka.

Czytaj też: Zapłacił GIGANTYCZNY mandat! Mieszkaniec Inowrocławia był w szoku

Spacerował z maczetą po Inowrocławiu. Nie trafi do więzienia?

Policjantka z Inowrocławia podaje, że 27 kwietnia na podstawie zebranych materiałów dowodowych, 34-letni mieszkaniec tegoż miasta usłyszał zarzuty popełnienia czynu chuligańskiego pod wpływem alkoholu, posiadania niebezpiecznego przedmiotu, jakim z pewnością była widoczna na zdjęciu maczeta, niestosowania się do poleceń funkcjonariuszy i używania słów wulgarnych.

- Teraz policjanci kierują sprawę do sądu. Mężczyźnie grozi areszt, ograniczenie wolności albo wysoka grzywna - podsumowuje asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Potężna akcja CBŚP w Bydgoszczy! Broń maszynowa i maczety. Co tam się działo?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE