Koronawirus. MZ: Nowi ozdrowieńcy w Kujawsko-Pomorskiem! ZERO nowych zakażeń koło Torunia [26.05.2020]

2020-05-26 10:53 KM
Przychodnia w Toruniu w województwie kujawsko-pomorskim
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Nowi ozdrowieńcy w Kujawsko-Pomorskiem! Dobre wieści ze szpitali

Czas na kolejny raport Ministerstwa Zdrowia dotyczący walki z koronawirusem w Polsce. Mamy dobre wieści dla mieszkańców Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego. Nie ma nowych przypadków zachorowania na COVID-19 w regionie! Są za to kolejni ozdrowieńcy. Szczegóły przekazało biuro Mikołaja Bogdanowicza.

Spis treści

  1. Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia o nowych przypadkach - 26.05.2020
  2. Koronawirus w Polsce - śmiertelne ofiary, 26.05.2020

Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia o nowych przypadkach - 26.05.2020

Tradycyjnie już Ministerstwo Zdrowia przesłało pierwszy raport z walki z koronawirusem tuż po godzinie 10:00. Fatalna sytuacja jest na Śląsku, a cieszyć może brak na liście województwa kujawsko-pomorskiego.

- Mamy 236 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (187), wielkopolskiego (14), dolnośląskiego (10), świętokrzyskiego (7), podlaskiego (4), warmińsko-mazurskiego (4), lubelskiego (3), małopolskiego (3), opolskiego (3), pomorskiego (1) - czytamy w komunikacie MZ.

Nie ma nowych przypadków w Toruniu i okolicach. Są za to dobre wieści. Biuro prasowe wojewody Mikołaja Bogdanowicza przekazało informacje o dziewięciu ozdrowieńcachRazem to już 443.

Niestety w całym kraju odnotowano kolejne zgony.

Koronawirus w Polsce - śmiertelne ofiary, 26.05.2020

- Z przykrością informujemy o śmierci 6 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 76-M Starachowice, 72-K, 72-M, 95-K Zgierz, 81-K, 95-K Gdańsk - przekazuje Ministerstwo Zdrowia.

Rodzinom i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 21 867/1 013 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Koronawirus Kujawsko-Pomorskie - nowe przypadki, zmiany

Złamał kod niemieckiej Enigmy. Teraz okradł go rodak.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE