Koszmar na drodze niedaleko Torunia. 38-latek ZABIŁ pieszego! [ZDJĘCIA]

2019-12-03 10:52 KM

To był prawdziwie czarny poniedziałek na drogach w okolicach w Torunia. 2 grudnia, przed godziną 17:00 miał miejsce śmiertelny wypadek z udziałem pieszego. 59-latka potrącił kierujący oplem zafirą. Służby proszą o pomoc świadków!

Najpierw koszmar na drodze w Steklinie, gdzie zginęły dwie osoby. Kiedy wydawało się, że nic równie tragicznego nie powinno się już tego dnia wydarzyć - po południu w Pędzewie zginął pieszy. Rozpoczęło się śledztwo policji.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z toruńskiej drogówki wynika, że kierujący osobowym oplem zafirą 38-latek jadąc w stronę Torunia potrącił 59-latka. W wyniku zdarzenia pieszy zginął na miejscu. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora - przekazuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Jak to zwykle bywa przy tak trudnych przypadkach - służby apeluję o wsparcie do świadków.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.

Redakcja ESKA INFO Toruń przyłącza się do komunikatów służb i prosi wszystkich uczestników ruchu drogowego ostrożność. Warunki na drogach wciąż są dalekie od idealnych. Warto zdjąć z nogę z gazu i zachować czujność.