Koszmar na drodze pod Włocławkiem. Cysterna zmiażdżyła osobówkę [ZDJĘCIA]

2020-05-20 19:16 EIB

We wtorek (19.05.2020) na drodze krajowej numer 62 pomiędzy Włocławkiem a Płockiem cysterna zderzyła się czołowo z samochodem osobowym. Na miejscu tego zdarzenia zmarł 67-letni mieszkaniec Włocławka. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 62  łączącej Włocławek z Płockiem doszło we wtorek (19.05.2020) po godzinie 10.

- Z relacji zgłaszających wynikało, że dwa pojazdy zderzyły się czołowo w miejscowości Wistka Królewska (gm. Włocławek) i jedna osoba jest zakleszczona w aucie - mówi  st. sierż. Tomasz Tomaszewski.

Na miejsce zdarzenia przybyły służby, które rozpoczęły akcję ratowniczą, natomiast policjanci zabezpieczyli rejon zdarzenia. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, 67-letni kierowca osobowego renault zmarł na miejscu. 

- Kierujący pojazdem ciężarowym nie odniósł poważnych obrażeń - wyjaśnia Tomaszewski i dodaje: - Po zakończeniu działań ratowniczych do swoich czynności przystąpili policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora i z udziałem biegłego z dziedziny wypadków zbierali materiał dowodowy.

O sprawie pisaliśmy już we wtorek. Przeczytaj: Samochód po zderzeniu z cysterną zamienił się w MIAZGĘ [ZDJĘCIA]

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni kierujący pojazdem renault jadąc od strony Włocławka z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia się z ciężarówką daf.

Przeprowadzon badanie trzeźwości 29-letniego kierowcy daf-a, które wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.


Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśni prowadzone śledztwo.

Tragiczny wypadek pod Nakłem. Kierowca zginął na miejscu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE