Koszmarny finał poszukiwań 48-letniego Pawła z Torunia. Ciało znalezione 500 metrów od domu

i

Autor: materiały policji Koszmarny finał poszukiwań 48-letniego Pawła z Torunia. Ciało znalezione 500 metrów od domu

Koszmarny finał poszukiwań 48-letniego Pawła z Torunia. Ciało znalezione 500 metrów od domu

2022-06-28 13:08

Toruń: Fatalne wieści spłynęły w miniony poniedziałek (27.06.2022 r.). Tego dnia rozpoczęły się poszukiwania 48-letniego Pawła. W mediach społecznościowych apel o pomoc udostępniali m.in. przedstawiciele Urzędu Miasta Torunia. Niestety zaledwie kilka godzin później znaleziono ciało mężczyzny, kojarzonego m.in. ze stadionów lokalnych drużyn - przekazał portal "Oto Toruń".

48-letniego Pawła kojarzyli kibice toruńskich drużyn. Kochał sportowe emocje i zazwyczaj nie odpuszczał meczów. W poniedziałek (27.06.2022 r.) Paweł nie pojawił się w pracy i w mediach społecznościowych pojawił się apel o pomoc w poszukiwaniach. W sprawę zaangażował się m.in. Urząd Miasta Torunia. Lokalny portal "Oto Toruń" informuje, że na niedzielę 48-latek zaplanował trening biegowy. Chciał pokonać dystans 15 kilometrów. Niestety finał tej historii jest najgorszy z możliwych. Z ustaleń dziennikarzy wyżej wskazanego serwisu ciało Pawła zostało znalezione 500 metrów od domu. Prokurator zarządził sekcję zwłok mężczyzny.

Czytaj też: Rodzina straciła kontakt ze Zdzisławem. Gdzie jest mieszkaniec Torunia?

Toruń: Koszmarny finał poszukiwań 48-letniego Pawła. Pomorzanin żegna kibica

- Z przykrością informujemy, że odszedł od nas Paweł Hrycz. 48-latek był jednym z najwierniejszych fanów hokeistów KS Pomorzanin Toruń. Będzie nam Ciebie bardzo brakować... Spoczywaj w pokoju - napisali przedstawiciele "Pomorka" na swoim profilu na Facebooku.

Jak udało nam się ustalić, ciało mężczyzny zostało znalezione przy ul. Wapiennej. - Rodzina zgłosiła zaginięcie. Jego intensywne poszukiwania prowadziliśmy 27 czerwca. Wykluczyliśmy udział osób trzecich - powiedział nam asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. Bliskim Pawła składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy masz zaufanie do toruńskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE