Rodzina straciła kontakt ze Zdzisławem. Tragiczny finał poszukiwań [Aktualizacja]

i

Autor: Magdalena Witt-Ratowska / Zdjęcie poglądowe Rodzina straciła kontakt ze Zdzisławem. Tragiczny finał poszukiwań [Aktualizacja]

Rodzina straciła kontakt ze Zdzisławem. Tragiczny finał poszukiwań [Aktualizacja]

2022-06-28 8:13

Toruń: Ważny komunikat KMP. Policjanci z komisariatu na Podgórzu poszukiwali 65-letniego Zdzisława. Zaginiony wyszedł z domu 26 czerwca tego roku w godzinach porannych i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. - Osoby, które znają jego miejsce pobytu proszone są o kontakt - apelował asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. Niestety dotarły do nas tragiczne wieści.

Aktualizacja 4.07.2022, 16:00

Policjanci informują, że świadek natknął się na ciało, leżące w krzakach przy ul. Dąbrowskiego. Trwa śledztwo pod nadzorem prokuratury, które ma wyjaśnić wszystkie okoliczności tragedii.

Czytaj więcej: Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Torunia. Ciało leżało w krzakach

Wcześniej pisaliśmy:

Przekazujemy ważny komunikat toruńskiej policji. Funkcjonariusze z komisariatu na Podgórzu od kilkudziesięciu godzin prowadzą poszukiwania 65-letniego Zdzisława. Mężczyzna wyszedł z domu przy ul. Krętej w Toruniu w godzinach porannych 26 czerwca tego roku. - Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. 

Czytaj też: Pracownicy socjalni nie wierzą, że Bartosz Ch. zamordował córeczkę. "Dbali o te dzieci. Mieli trampolinę..."

Toruń: Zaginął mieszkaniec grodu Kopernika. Policja przekazała rysopis

Rysopis: około 162 cm wzrostu, krępa budowa ciała, łysina z zakolami i zarost, oczy koloru piwnego, lekko skrzywiony nos, problemy z poruszaniem się, mężczyzna wygląda na starszego niż na zdjęciu! W chwili zaginięcia ubrany był w szarą marynarkę, jasne spodnie w paski i brązowe buty.

- Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń - Podgórz, ul. Poznańska 127/129, tel. dyżurny 47 754 24 70 lub 112 - apeluje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE